Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki!

Chciałabym bardzo w gorące! ʕʔ

Pragnę podzielić się z Wami i pochwalić się rękodziełem mojej wspaniałej teściowej.
Kobietka wciągnęła się w #szydelkowanie bardzo, aż zaczęło się wysypywać z szafek.

Zaproponowałam, że zrobie jej z tego sklep w internecie.
Z propozycji przeszłam do czynów, porobiłam zdjęcia, zgłosiłam się do serwisu zrzeszającego rękodzielników i wystawiłam.

Cel jest, no cóż - dla mnie bardzo ważny - cały dochód z serwetek chce przeznaczyć na wyprawkę dla swojego wnuka, który jeszcze siedzi w moim brzuchu.

Może Wasze mamy lubią takie klimaty - stają się one coraz bardziej na topie przy wystroju wnętrz i można je ładnie zestawić nawet z nowoczesnym stylem.
A na dębowej komodzie wyglądają prima sort!

https://artyferia.pl/butik/petelkownia-rekodzielo

W komentarzu kilka zdjęć.
Pomożecie?
#kiciochpyta #handmade #rekodzielo #rozowepaski #chwalesie #bombelek
  • 13
@magnes125: Taaaanio? W zasięgu każdego portfela myśle.
To nie super delikatny len czy bawełna z kangura.
A jeśli cena przystępna to pozwala na większe zakupy ()
Drogie Mirabelki @magnes125, @KoriManiaczka, @NIEKONWENCJONALNA
Dziękuje za wszystkie rady i ewentualne nakazy.
Ale ceny są adekwatne za równo do produktu, jak i do czasu.
Druga rzecz całej sprawy jest taka, że to ma się sprzedać, a nie generować zaraz komentarze, że za drogo, a co gorsza nadal leżeć i wypychać szafki :)
Musze również przypomnieć, że to nie jest najpopularniejsza platforma rękodzielnicza, gdzie faktycznie ceny są wywindowane do pułapu 500zł
+ wystarczy spojrzeć na popularne platformy ogłoszeniowe czy aukcyjne. Tam to dopiero sama mogę powiedzieć, że ceny są zaniżone kilkukrotnie.