Wpis z mikrobloga

Wielki białostocki git, gigajutuber, kochanek 40letniego oblecha został jak pies #!$%@? przez człowieka którego jedynym osiągnięciem było znęcanie się psychiczne nad własną matką oraz wypicie swoich sików. Pierwszy wyskoczył z mordą ale dosłownie po 3 sekundach wiedział, że jest tylko psem i siedział do końca skulony. Jacek, piesku slawusia szybko #!$%@? te cieciowanie i biegnij do Majorka bo pewnie teraz płacze, trzeba go przytulić. Dostaniesz kostkę w nagrodę.
#kononowicz
  • 17
  • Odpowiedz
@wloskiolgierd: tutaj to ja bym dał dla nich remis, bo obaj na filmikach pozują na wielkich gitów i wszystkich by "załatwili" zdalnie.
A według mnie bobolski ninja w sumie nic nie zrobił, za takie gadki to powinien go chociaż przycisnąć słownie tak żeby go przeprosił.
A tu jak dla mnie zwykła wymiana zdań, także obaj sobie tylko kichę robią.
  • Odpowiedz
@acctim: eS to inna para kaloszy, j00r czy Pedro przy nim to mocni goście. Pamiętam jak Konon go raz chwycił a ten się popłakał i kłamał że on na Wykopie nigdy nie siedział, potem innym razem spieprzał przed jakimś menelem, a jeszcze innym razem obrażał ludzi w Kolonii co zakończyło się szybką ucieczką.
  • Odpowiedz