Wpis z mikrobloga

@jmuhha: co wygrzebałaś post xD złota łopata. Tak, ja pracuję. Skończyłem podyplomowe i jestem w CRO. Rekrutowałem do kilku, ale schemat podobny. Podyplomowka warto, a angielski nie musi być od razu z c2+ poziom. Wystarczy znajomość po studiach, ale bardziej chodzi o komunikatywność i rozumienie tego co się do Ciebie mówi
@Lukaskovic: thx ;) a mógłbyś dokładniej opisać czym się zajmujesz, czy podoba Ci się ta praca i jak jest z kasą obecnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)?

Pytam, bo sama od kilku miesięcy pracuję w CRO, ale na stanowisku bardziej związanym z IT. Ogólnie moje wykształcenie to life science + podyplomówka IT. Jeszcze zanim znalazłam pracę zrobiłam sobie certyfikat z GCP + jakieś niewielkie kursiki dot. badań klinicznych.
@rudka: Studia kończyłem na medycznym, a podyplomówka to ogólne kwestie związane z badaniami klinicznymi. Praca wygląda tak, że jesteś w study-team i wykonujesz raporty z dotychczasowych działań w badaniu, dodajesz/usuwasz/przydzielasz ludzi pod konkretne stanowisko, konktrolujesz czy są przeszkoleni. Praca na początek bardzo spoko, bo widzisz jak na dłoni kto co robi (regulatory/clinical/medical writer). Póki co jestem bardzo zadowolony. Mentoring i podejście do nowych pracowników prawidłowe i dużo kontaktu z ludźmi z
@rudka: GCP robisz i tak w pracy, ale dobrze, że masz. Podyplomówka to już konkret, a każde kursy są na plus. Pieniążki są od 6k netto w górę, ale to wszystko zależy od CRO i Twojego doświadczenia. Myślę, że przy Twoim można uderzać w 7 na spokojnie
@Lukaskovic: bardzo mnie zmotywowałeś i właśnie zapisałam się na podyplomówkę od marca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
koźmiński online, wybrałam tę bardziej ogólną (są 2 nt. badań - 1. prowadzenie i monitorowanie, 2. zarządzanie projektami)

czuje dobrze człowiek, że robi cos dla siebie i swojej przyszłości, a uczyć się też lubię ( ͡ ͜ʖ ͡)