Wpis z mikrobloga

Ależ mi się podoba od początku kampania Trzaskowskiego. Wreszcie to nie jest tylko odpowiadanie i granie na nucie pisowskiej, ale wyprzedzanie rywala i nadawanie tonu całej kampanii. Nie wiem czy to zasługa samego Trzaskowskiego, czy dobrał sobie dobry sztab. Oby tak dalej.

#neuropa #wybory #bekazpisu #trzaskowski2020 #polityka
Pobierz Grandek - Ależ mi się podoba od początku kampania Trzaskowskiego. Wreszcie to nie jes...
źródło: comment_1590482549UfOFR2lpOsWvtCUY8mEVc7.jpg
  • 96
@Grandek: a czy ja w którymś momencie zasugerowałem chociaż że istnieje taka partia? od wczoraj interesujesz się polityką że o takie rzeczy pytasz? nie mam też zamiaru nikomu doradadz na kogo ma głosować. Głosujcie najlepiej dalej na tych samych w kółko. za kolejne kilka kadencji pewnie będzie agitować za pisem jak to jeszcze niedawno miało miejsce tutaj. powodzenia, na pewno się coś zmieni. EOT bo widzę że dyskusja jak z wyborcami
@lewoprawo: pewnie tak pisowska telewizja zrobi, ale właśnie chodzi o sam fakt, że to Trzaskowski nadaje ton tej kampanii i to on kreuje tematy. Nie zwracałbym uwagi na to co zrobi tvpis, bo generalnie nawet jakby Trzaskowski zapowiedział, że oddaje cały swój majątek na głodujące dzieci, to tvpis powiedziałoby, że "Trzaskowski odnosi się ze swoim majątkiem i z pogardą rzuca ochłapy na głodujące dzieci"
@lewoprawo: tak będzie, bo Trzaskowski najprawdopodobniej nie mieszka w klitce w bloku ani nie jeździ pełnoletnim Passatem i tu właśnie padnie pytanie wskazane w moim poprzednim poście pt. "Ciekawe skąd pieniążki na to wziął.", a że Janusze i Grażyny uważają wszystkich bogatszych od siebie za złodziei to wnioski nasuwają się same.
@Grandek: Na pewno ma w sztabie kogoś kto świetnie rozumie metody TVP, bo jak na razie Trzaskowski przejął inicjatywę i ciągle jest o 2 kroki przed Wiadomościami.
Wiadomo było, że TVP wyleje na niego całe szambo, więc... Trzaskowski w swoim inauguracyjnym przemówieniu pierwszy zaatakował, strasząc propagandystów widmem utraty pracy. Efekt był taki, że zamiast o Czajce i LGBT dyskusja toczy się o rzetelności mediów i sensie istnienia TVP. Paliwa rakietowego do
@lewoprawo:

Podejrzewam, że TVP użyje tego oświadczenia do ataku na Trzaskowskiego, że jak on śmie być bogatszy niż Janusz Pawlacz robiący od 40 lat w tej samej gównorobocie.

no może tak zrobić, ale już Trzaskowski mówi

Rozumiem, że politycy PiSu są ludźmi bardzo, bardzo majętnymi

btw. Duda ostatnio jakąś willę kupił xD