Wpis z mikrobloga

- All right, Cunty, so tell me now, which welder would you use to weld thin sheet: stick welder or MIG?
- Ummmmm, well, ummm, I mean, Jesus... Stick one.
- GOOD
- For real???
- For real I will take that MIG right now and smash your stupid loaf, so you learn what is it for! Carving thin sheet with a stick is like Fromasstofacesaurus railing a human female. At first it's cool, but later... eeeh, shitty work.

#kapitanbomba #captainbomb #heheszki
Pobierz flecker - - All right, Cunty, so tell me now, which welder would you use to weld thin...
źródło: comment_15904807089ewvk804hfuyhw5hcw1oDW.jpg
  • 14
@flecker: W porządku, Cunty, więc powiedz mi teraz, którego spawacza użyłbyś do spawania cienkich blach: zgrzewarki czy MIG? - Ummmmm, cóż, ummm, mam na myśli, Jezu ... Trzymaj jeden. - DOBRZE - Na serio??? - Naprawdę wezmę teraz ten MIG i rozwalę twój głupi bochenek, więc dowiesz się, po co to jest! Cięcie cienkiego arkusza za pomocą patyka jest jak Fromasstofacesaurus balustrujący ludzką kobietę. Na początku jest fajnie, ale później ...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@flecker: 'mr captain, sir, just a hypothetical question: what would you do, if you'd get to know that your sister is beating the alien meat?' 'you know that I do not have any sister, you dumb fuck! but you're lucky, I have a good mood today and I'll answer your question: if they are in love, just fuck it'
@kitsunegari: panie kapitanie, proszę pana, tylko hipotetyczne pytanie: co byś zrobił, gdybyś dowiedział się, że twoja siostra bije obce mięso? „wiesz, że nie mam żadnej siostry, głupi pieprzony! ale masz szczęście, mam dzisiaj dobry humor, a ja odpowiem na twoje pytanie: jeśli są zakochani, po prostu pieprzyć to ”