Wpis z mikrobloga

W Żabce jest tak jakby "czteropak" (taki kartonik z rączką) piw Książęce - 4 różne smaki, za 11,99, plus butelki, są zwrotne, więc 13,39, wychodzi 3,35 za browara (myślę, że butelki można oddać, więc wtedy już tylko 3 ziko za sztukę wychodzi), co jak na taką klasę piwa nie jest ceną wygórowaną. Bardzo dobre, każde rzeczywiście inaczej smakuje, smaki charakterystyczne, ciężkie do opisania, ale bardzo ciekawe. W zestawie są Czerwony Lager, Ciemne Łagodne, Jasne Ryżowe i Złote Pszeniczne. Jedynie te ciemne musiałem wymęczyć, za ciężkie dla mnie. Najbardziej smakował mi lager. Pijąc na co dzień tanie Żubry czułem się wczoraj wniebowzięty, kilka klas różnicy, a tylko 1,20 więcej za sztukę.

#promocje #piwo #pijzwykopem #zabka
  • 14
  • Odpowiedz
@GraveDigger: to jakie polecasz o dobrym stosunku jakość/cena i dobrej dostępności w całej Polsce? Najlepiej jakby to nie było piwo, bo piwo, a o jakiś smaku, coś jak te Książęce właśnie.
  • Odpowiedz
@zapok: książęce, to mój faworyt z tanich piw, pszeniczne jest naprawdę dobre, mimo że daleko do takiego Erdingera, to jak widzę w sklepie i potrzebuję się zaopatrzyć na jakieś tanie browarzenie, to zawsze biore to.
  • Odpowiedz
@zapok: btw, jak smakowało te ryżowe? Nigdy nie piłem, a ciekawiło mnie kilka razy

A co do ceny, to u mnie chyba koło 3,20 stoi wszędzie :D, a czasy że piwo kosztowało 2 złote to chyba minęły, teraz poniżej 2,40 chyba prawie nic nie kupisz, chociaż nie wiem, nie interesowałem się ceną tatr i specjali
  • Odpowiedz
@Elethynh: ciężko opisać jakikolwiek smak z tych 4 piw :D. Dobre, takie lekkie, ale jak się nazywa ten smak nie mam pojęcia :D I to mnie właśnie zaintrygowało w tym piwie, że nie potrafię określić ich smaku. A u mnie Żubry niedaleko w sklepie do 24:00 są po 2,15 jak masz butelki ;p cóż, bida w kraju, a tragedii nie ma, to się pije masowo. Chociaż po 4 to już mnie
  • Odpowiedz
@zapok: Kasztelany też są spoko, pamiętam że jak studiowałem w wawie, to sam jeden 50 butelek miesięcznie zbierałem :D

Teraz to raczej je z przyzwyczajenia zdarza mi się kupić, a zresztą i tak mało piwa piję, pewnie średnio licząc w tym roku, to może i 10 na miesiąc cały nie będzie, więc żaden ze mnie ekspert do cen :D
  • Odpowiedz
@Elethynh: a Kasztelany też można dorwać po 2 zeta czy ciut drożej czasem u mnie :D Teraz czaję się na Broka, bo nie próbowałem, rewelacji się nie spodziewam, opinie są podzielone, ale kusi cena - 1,99 za 660 ml, w jednym sklepie miała być ta promocja, a piwa nie ma (mimo że wisi plakat, może się skończyły), a w innym dopiero będzie... ale okazało się, że butelki plastikowe :D Bo w
  • Odpowiedz