Wpis z mikrobloga

Wczoraj robiąc obiad skaleczylam się nożem w reke. Nagła reakcja mojej dwuletniej córki mnie zaskoczyła. Widząc że mnie zabolało wziela krzesło, podsunęła pod szafkę i wyjęła z niej plastry. Przyniosła mi je i przytuliła mnie dając buziaka. Może to nic wielkiego ale ja uważam że jak na dwuletnie dziecko jest bardzo mądra i ma w sobie dużo empatii. Serio się wzruszylam ( ʖ̯) #chwalesie #dzieci
  • 29
  • Odpowiedz
@Martuchna69 dzieci i ich empatia są niesamowite, mi jakis czas temu zmarla ciocia, moja mama bardzo się popłakała a mój wtedy trzylatek podszedł do niej, powiedział, że zaraz przyniesie chusteczkę, zaciągnął mnie do kuchni kazał nalać wody do szklanki i zaniósł wodę i scierkę babci ( ʖ̯) niby smutno, ale jaka duma!
  • Odpowiedz
  • 5
@Waderra no pewnie! Dzieci są mądrzejsze niż nam się wydaje. Szkoda że dorośli nie potrafią tak po prostu po ludzku komuś czasem pomoc czy współczuć.. to przykre że z wiekiem gdzieś to zanika. Nie mówię że u wszystkich oczywiście
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Martuchna69: tak było, dwuletnie dziecko podsunęło krzesło i wyjęło plastry z szafki xD a tym dzieckiem była młoda Maria Skłodowska
  • Odpowiedz
@Martuchna69: hmmm, w sobote dziewięcioletni syn mojej koleżanki tak przyp.il kamieniem o ścianę że matka dostała rykoszetem . W głowę. A zawsze był super mądrym dzieciakiem. Wniosek taki że dzieciaki z wiekiem glupieja. Tak czy inaczej mądra masz córkę.
  • Odpowiedz