Wpis z mikrobloga

#afera #komfort #januszebiznesu

Słuchajcie Mirasy, chyba jest afera ogólnopolska. Sieć sklepów Komfort w kwietniu zrobiła promocję -30% na swoje dywany, wykładziny, etc. Ludzi pozamawiali, ale nie było opcji pobraniowej. Wygląda to na świadomy szwindel firmy, aby 'utrzymać się' na powierzchni i wypłacić wypłaty pracownikom bo... nie dostarczaja zamówionych produktów od miesiąca, infolinia nie odbiera, na emaile nie odpowiadają. Jak dzwonię na inflinię, jestem 40 w kolejce... na facebooku marki jest awantura, ale nikt nie odpowiada. Sam zamówiłem tam dywan za 2k i nic. Ktoś z pracowników się rozpruł, że to celowe zagranie prezesów.

Tu link do fanpejdźa: https://www.facebook.com/sklepykomfort
nadmuchane_jaja - #afera #komfort #januszebiznesu

Słuchajcie Mirasy, chyba jest af...

źródło: comment_1590401594Smtg9h3DfH9MqjKA7xJ9Jn.jpg

Pobierz
  • 3
@nadmuchane_jaja: było już o tym na wykopie. Ja zamówiłem pod koniec kwietnia - dostałem z tygodniowym opóźnieniem (po prawie 3 tygodniach). Oczywiście kontaktu nie było, do tej pory nie odpowiedzieli mi na mail. Jak dzwoniłem przed odbiorem do stacjonarnego sklepu to dowiedziałem się, że jest z 2,5k opóźnionych przesyłek. Wydaje mi się, że w miarę szybko dostałem, bo wysyłają z niewielki opóźnieniem w miarę świeże paczki, by nie denerwować większej