Wpis z mikrobloga

dzień dobry właśnie wstałem, musiałem śmiecie butelki powyrzucać popiół z popielnika, dzwoniłem do Krzyśka jest bardzo zadowolony, dziękuję że daliście mi spokój nie dokuczacie, piłem z rana jak śmietana (pokazuje odżywkę) trzeba ćwiczyć, to na masę na siłę, końcówka może ktoś chciałby pomóc, miałbym inne zajęcie nie uciekałbym, na siłownie bym się zapisał, telewizora nie oglądam nie będzie mi burczał pod uszami, przyblokowałem konduktorkę bo mówi sobie szampana pije weź sobie wąsy zahoduj że modne to, ja bardzo dobrze wyglądam bez wąsów, blokuję numer nie będziesz mnie drażniła, masa masa, na czacie pisałem widzowie się zdziwili major pisać nie umie, ja nie słucham ludzi którzy chcą zaszkodzić, nie ma co się spieszyć ja nie jestem robocop, masa mi się odbija, teraz sam zobaczył bardzo dobre obiady dobrze się czuje, czemu do takiego stanu się doprowadził? czemu głupoty na mnie gada? komentarze nieraz czytam wy głupoty gadacie, po co mam się denerwować, dobrego dnia
#suchodolski #kononowicz #kononowicztldr #patostreamy
I.....u - dzień dobry właśnie wstałem, musiałem śmiecie butelki powyrzucać popiół z p...

źródło: comment_1590394485S5nlGVBA2RRSmiIpIOChg7.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach