Wpis z mikrobloga

Cześć,
mam niefajny problem z rowerem i nie wiem czy da sie go w jakikolwiek sposób rozwiązać czy trzeba już myśleć o nowym (,)

Otóż odłazi stalowy element do którego mocuje się koło od karbonowej ramy. Poniżej zdjęcie miejsca łączenia. Czy jest szansa, że na serwisie mi coś z tym zrobią czy rama już jest do wywalenia?

#rower
slash83 - Cześć,
mam niefajny problem z rowerem i nie wiem czy da sie go w jakikolwi...

źródło: comment_1590386142q4gZLbCsu9kHJMPK5VANbd.jpg

Pobierz
  • 11
@slash83:
Wszystko da się naprawić ale nie jestem ekspertem, bo rowerów z karbonu nie widziałem nawet przez szybę ale widziałem niedawno film, na którym koleś twierdzi, że wszystko jest do naprawienia.
Endrius - @slash83: 
Wszystko da się naprawić ale nie jestem ekspertem, bo rowerów z...
@Endrius: No własnie dla mnie problemem jest ten karbon bo normalnie to bym to lekko spawarką "chwycił" czy nawet przewiercił i zanitował. A te elementy są na wcisk więc zielonego pojęcia nie mam co z tym zrobić.
@grzysztof: No własnie nie mam pojęcia jak to było zespolone, może i klej no bo w sumie co innego? Dlatego własnie zapytałem ekspertów ;) W piątek mam wolne to trzeba będzie na serwis jechać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@slash83:
Może zapytaj producenta? Tam jest jakieś pęknięcie czy luz? Co to za rama? Może ten metal głęboko sięga i wystarczy- no nie wiem, podstrzyknąć igłą jakąś rzadką żywicę aby uniknąć wypracowania elementu z włókna węglowego.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@slash83:
No właśnie potem się przejrzałem i zobaczyłem spawy. A w ogóle ciekawe czy to oryginał, bo na żadnym innym rowerze tej firmy nie widziałem dopisku .it