Wpis z mikrobloga

A mnie #!$%@? wszystko. Polityka mnie #!$%@?, influencerskie scieki mnie #!$%@?, instagram i facebook mnie #!$%@?. Puste glowy normickie tez mnie #!$%@?, stary mnie #!$%@? i zycie mnie #!$%@?. Bycie zadufanym w sobie nieudacznikiem mnie #!$%@? i samotnosc tez mnie #!$%@?, to ze nie jestem idealna mnie #!$%@?. Ten kraj z dykty, smog i jak stara ciumka. I ze mam takie wymagania nie do spelnienia jak p0lka jakas mnie #!$%@?. To ze zyje na #!$%@? sinusoidzie, ze jutro bedzie mi wstyd za to wylewactwo mnie #!$%@?. I ze nie moge byc sobą nigdzie. I ze chce mi sie ruchac ale nie mam z kim bo mam za wysokie wymagania.
I ze jestem zwierzeciem zwyklym, a pragnę byc ponad swoimi marnymi genami i popędami brudnymi. A najbardziej mnie #!$%@? to ze nie potrafie wstac i robic rzeczy ktore kocham, tylko leze i mysle o tym co mnie #!$%@?.
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@perypetieszlaufiska:

A najbardziej mnie #!$%@? to ze nie potrafie wstac i robic rzeczy ktore kocham, tylko leze i mysle o tym co mnie #!$%@?.


Może po prostu tak naprawdę kochasz leżeć i myśleć, o tym co cię #!$%@?, a to co ci się zdawało że kochasz, jest jakąś projekcją wynikającą z tego co narzuca kultura.
  • Odpowiedz
@perypetieszlaufiska: rozumiem, że niektórzy mogą uważać, że bycie na bieżąco z polityką jest ważne, ale na grzyba wchodzisz na fejsa, insta i masz kontakt z jakimikolwiek influencerami jak cię to #!$%@?? Nie wchodzę na insta, chyba nawet nie da się tego przeglądać bez konta, bo po co. Na fejsa patrzę raz na pół roku. Nie wiem kim są ci influencerzy. Jak ktoś wrzuca, choćby tutaj, jakieś mordy, które ponoć wszyscy
  • Odpowiedz
@perypetieszlaufiska: po #!$%@? się #!$%@??
Sama napisałaś, że wiesz robienie czego sprawia Ci szczęście, witaj w małej gronie osób, które to wiedzą. Więc teraz wstań i to rób, życie jest tylko jedno. Ja się obudziłem z tym późno ale jest zajebiście.
I po czo patrzeć na świat we #!$%@? kolorach, lepiej leżeć i myśleć o pozytywnych rzeczach, wtedy to Cię naprostuje :3 No a to co Cię #!$%@? to #!$%@?ć
  • Odpowiedz
@perypetieszlaufiska o! Nie mam tak codziennie, ale dzisiaj każda sylaba Twojego wywodu jest zgodna z moim najgłębszym głębszem. Teraz to mnie #!$%@? że ktoś inny napisał co mnie #!$%@? trafniej niż ja.
  • Odpowiedz