Wpis z mikrobloga

Jak zarobić kupę hajsu na ludzkiej naiwności? Oto krótka historia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Od paru dni w damskiej części internetu kręci się afera, że Jessica Mercedes oszukała swoje klientki, bo...
Sprzedaje podkoszulki Fruit of the Loom za 239 zł. xDDDD

Jeśli je kojarzycie, to pewnie wiecie, że to są najczęściej jakieś koszulki reklamowe, kupowane w tysiącach praktycznie za grosze.
Na pierwszej lepszej stronie można kupić t-shirty poniżej 10 zł. A blogerka sprzedawała je za 239 zł jako
POLSKA PRODUKCJA, NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Jak już szambo się wylało, to tak się tłumaczyła:

Wybraliśmy markę, która jest ekspertem w dziedzinie tworzenia dobrej jakości produktów basic'owych. Fruit of the Loom to nie pójście na skróty czy tani substytut.


Ogarniacie? xD Kupowanie t-shirtów za kilka złotych, robienie nadruków w Polsce i puszczanie tego jako polski produkt za chore pieniądze to wcale nie jest pójście na skróty. No jaki tupet trzeba mieć. Domyślam się, że rezygnując z polskiej produkcji w kieszeniach zostały jej ogromne pieniądze, a ludzie kupowali myśląc, że dostają coś, co jest produktem premium.
Ah, wspaniały jest ten świat celebrytów.

Tak mnie to rozsierdziło, że nagrałem o tym film, możecie obejrzeć tutaj:
https://www.wykop.pl/link/5518749/jak-marki-odziezowe-robia-z-ciebie-frajera/

Jak chcecie więcej, to na pudelku, polecam, bo to bardzo śmieszne. xD
https://www.pudelek.pl/jessica-mercedes-oszukala-fanow-koszulki-jej-firmy-sa-szyte-w-chinach-za-kilka-zlotych-6513303436221408a

#aferawskrocie #heheszki
Petters - Jak zarobić kupę hajsu na ludzkiej naiwności? Oto krótka historia. ( ͡° ͜ʖ ...

źródło: comment_1590347284N5jt5jrTakyOaELmybGYDt.jpg

Pobierz
  • 99
  • Odpowiedz
@zordziu: Opinie są różne, bo mamy różne jakościowo produkty. Mamy koszulki najtańsze Original, których faktycznie ja bym osobiście nie nosił, bo są szorstkie i cienkie (typowe pod nadruk), ale mamy też bardzo dobre jakościowo jak Ringspun Premium czy Iconic 165g. Ci co kupują najtańsze będą mieli inne opinie od tych, którzy kupują drośze produkty ;-)
  • Odpowiedz
@Petters: Ale takie podejscie nie tyczy sie tylko celebrytow czy tez gwiazd.To samo masz w biedronce (ogromne firmy) a takze na lokalnym bazarze - np zagraniczy miod sprzedawany jako polski.
Patriotyzm konsumencki w tym kraju nie ma sensu jak zreszta wiekszosc rzeczy.Do czegos takiego trzeba miec minimum uczciwosci.A na koniec pozostaje pytanie : czy warto wspierac ludzi (polakow) ktorzy maja korzenie komunistyczne i to wlasnie dzieki nim jest zla sytuacja ekonomiczna
  • Odpowiedz
fruit of the loom zawsze na propsie. porzadna odziez za niska cene, bez smiesznych logo, zwlaszcza jakichs CK, nike, adidaś xD

swoja droga zawsze mnie to bawilo. znanym osobom placa za noszenie tych rzeczy gruba kasiore, a inni kupuja za gruba kasiore i jeszcze robio za reklame. ahahahaha

jeszcze rozumiem buty z dobra amortyzacja, ale bawelna to bawelna (a czasem poliester w ktorym sie pocisz jak swinia), na uj przeplacac. wiadomix, czasem
  • Odpowiedz
@Fruties-pl: Dlatego zaznaczyłem, że te najtańsze. Mimo, że pracuję na budowie to poza okresem zimowym ubieram białe koszulki a jak to bywa w tej pracy niszczą się, głównie przez częste pranie, raz, dwa razy w tygodniu.
Chyba tak zrobię, że poszukam coś lepszego ;)
  • Odpowiedz
@PuchatyKuba: Allegro i porównujemy ceny. Sprzedających FotL jest kilku i skoro producent ten sam to tylko cena jest wyznacznikiem (i gramatura). Zależy kto akurat ma lepszą przesyłkę. Jak ostatnio zamawiałem to jeszcze nie było Smart więc nie powiem Ci niestety. Fruties-pl się udziela w tym wątku więc może warto i ich sprawdzić .
  • Odpowiedz
@Petters: Najbardziej mnie mierzi to, że jak zawsze zupełnie nic się nie stanie chociaż taka osoba powinna dosłownie znikać z życia publicznego, fani się odwracać, oszukani zakładać sprawę. Może nawet ostatecznie kupi polskie koszulki za 5zł więcej i elo, sprawa załatwiona.
  • Odpowiedz
@ashmedai: Ale co to znaczy, że koszulka jest słaba? Mam od 2 lat kilkanaście tych najtańszych fruitów w kolorze więc każda była założona i wyprana kilkadziesiąt razy, jeździłem w nich na rowerze, pracowałem fizycznie i nic szczególnego się z nimi nie dzieje, nawet nie zmechaciły się od plecaka co zdarza się markowym. Jak już wymienię szafę to pewnie dalej będą katowane jako domowe. A jeśli puści jakiś szew, czy zrobi się
  • Odpowiedz
@kubem25: jest to wypowiedź jakiś czas temu i wcale nie ma niczego o tych konkretnych produktach jej firmy. Ludzie zmieniaja zdanie, co dalej ludzi jakimś cudem zaskakuje XD Dalej nie widze w tym screenie dowodu na to, ze chciala oszukiwac z zimna krwia, a nie jest to po prostu jej blad w procesie zarzadzania firma, a każdy przecież popełnia błędy. Szczególnie może je popełniać ona, ponieważ uczy się głównie w praktyce.
  • Odpowiedz