Wpis z mikrobloga

Wtedy jeszcze nic nie zapowiadało tego, co się później stało za rządów PiS.


@jaxonxst: Kłamstwo! Chyba sam siebie oszukujesz. Wszystko było perfekcyjnie wiadome, gimby z wykopu po prostu nie pamietała poprzednich 2-letnich rządów Jarka. On sam był schowany, Macierewicz też, wystawili tylko nikomu nieznanych figurantów jak Duda i Szydło. I się zaczęło tchórzowskie rządzenie zza kurtyny.

O wszystkim co się dzieje przestrzegaliśmy, nie dzieje się NIC niespodziewanego! A to nam wtedy
Saeglopur - > Wtedy jeszcze nic nie zapowiadało tego, co się później stało za rządów ...
@OsraneMajtyXD Nawet ostatnio widziałem znaleziska/komentarze sprzed 5 lat gdzie te osoby który były antyPiS miały po więcej minusów.

Ja nie pamiętam tych rządów bo byłem za młody, ale czy serio obecne liczne łamanie prawa było w 2015 tak oczywiste? (Zadaje tylko pytania retoryczne). Osobiście wątpię, oni dopiero zaczęli się z czasem rozkręcać jak poczuli się pewni siebie.
Ja nie pamiętam tych rządów bo byłem za młody, ale czy serio obecne liczne łamanie prawa było w 2015 tak oczywiste?


@jaxonxst: Oczywiście że było. Ale nawet jeśli nie to to wystarczyło znać fuszerkę i partackie podejście do wszystkiego tej ekipy. To jest właśnie największa zaraza. To jest dokładnie ta sama ekipa, dla tych starych ludzi te 8-10-15 lat to wcale nie jest tak dużo. Najdobitniej świadczy o tym właśnie ukrywanie
@jaxonxst: Jeśli prominentny polityk PISu - Mariusz Kamiński (obecnie minister) został później skazany na 3 lata bezwzględnego więzienia za nadużywanie władzy w CBA w celu zniszczenia Andrzeja Leppera, który był wtedy wicepremierem i szefem ich partii koalicyjnej, to chyba o czymś to świadczy. A wszystko po to, żeby wchłonąć Samoobronę i przejąć ich elektorat. Tego moim zdaniem nawet komentować nie trzeba.
@Saeglopur: tutaj na potwierdzenie twoich słów wywiad sprzed 13 lat "To w jakim sensie w Jarosławie Kaczyńskim nie ma człowieczeństwa?
W takim, że on sobie zaplanował Polskę swoich marzeń. I się przed niczym nie cofnie, żeby się te marzenia spełniły.
" oraz "Bo wiem z rozmów z Jarosławem, jaka ma być Polska jego marzeń. To ma być taka Polska, w której kto jest dla niego niewygodny, ten jest odstrzelony.
@Saeglopur: Już nawet nie pamiętam czy głosowałem na Dudę w drugiej turze czy w ogóle nie poszedłem na wybory. Nigdy nie zagłosowałem na PIS w wyborach do sejmu, ale cieszyłem się że wygrali 5 lat temu. Już po roku tego żałowałem.
mi brakowało kilku miesięcy do uzyskania praw wyborczych; w pierwszej głosowałbym na Kukiza (xD), w drugiej... sam nie wiem.


@Penektomia: Ja zagłosowałem w pierwszej na Kukiza i do dziś mi trochę głupio XD Na szczęście w drugiej poszedł głos na Bronka, bo chyba bym nie spojrzał sobie w twarz, gdybym zagłosował na długopisa.

Jak PiS rządził po raz pierwszy miałem 15-17 lat, więc całe gówno się interesowałem polityką, ale to co
@Saeglopur: No nie do końca, w 2015 nawet patrząc na perspektywę 2005-2007 to jednak szli bez Leppera i Giertycha, którzy odpowiadali za najwięcej odpałów. Co prawda byli Ziobro i Macierewicz, ale z drugiej strony była też mocno liberalna Zyta Gilowska, która obniżyła podatki, na plus była też likwidacja WSI wspólnie przez PO i PiS (przy sprzeciwie SLD), w początkowym PiSie AD 2015 dobrze prezentowała się też minister Streżyńska, która jednak bardzo
@gumpa_bobi: przecież nigdy w tym kraju nie było niezależnego prezydenta, no chyba że Lech za czasów PO.
Bronek podpisywał to co dawali mu jego koledzy, duda robi to samo, dlaczego miałby robić inaczej? to jego ekipa, jego ziomale i on im ufa. Tak samo Bronek.

To system jest zły, ale jak kilka osób o tym mówiło to na wykopie z nich zbita była. Zauważcie jedną rzecz- rzadna partia nie mówi głośno