Wpis z mikrobloga

@SarahC: krótka analiza rozgrywki:
- Veig vs LB ma raczej ciężko + shaco który pewnie go farmił od samego początku to spowodowało że miał słaby start i pare lvl do tylu w stosunku do przeciwnego mida
- Quin dobiła 6 i też zaczęła w asyscie LB mordować veiga
- ty grając YI a mając w przeciwnym teamie LB która skacze Shaco który znika Quin która odskakuje i oślepia i tankowną
  • Odpowiedz
@SarahC: Powiem jedno jako były pracownik supportu tej gry z najbardziej patusiarską społecznością ever. Każdy kto wysyłał nam tiketa na takich ludzi plącząc, że 'kuuhwa przez nich siedzę w bronzie/silverze/goldzie' sam miał kilka takich gierek w ciągu ostatnich dni jak sprawdzałem z ciekawości historię. Tak więc wstrzymałbym się z osądami. Tym bardziej, że staty 6/8/5 do najlepszych też specjalnie nie należą :D
  • Odpowiedz
@Mardo: to pokaż twoje staty z rozgrywki bez mida :D chętnie się poduczę skoro potrafisz zrobić lepiej. Ale szczerze wątpię, żebyś potrafił zrobić lepsze w tej sytuacji. P--------z dla samego p---------a.
  • Odpowiedz
@rivers666: to pokaż twoje staty z rozgrywki bez mida :D chętnie się poduczę skoro potrafisz zrobić lepiej. Ale szczerze wątpię, żebyś potrafił zrobić lepsze w tej sytuacji. P--------z dla samego p---------a.
  • Odpowiedz
@SarahC: jak wy mogliscie przegrac z tak nafeedowabym yasuo? Xddddd poza tym widzisz ze masz juz trzech carrych w teamie (yasuo, cait, veigar) to dlaczego pickujesz czwartego jak twoim supportem jest blitzcrank? Ta kompozycja mialaby szanse powodzenia jakby supportem byla yummi albo taric. Trzeba bylo wziac tanka na jg np volibeara
  • Odpowiedz
to pokaż twoje staty z rozgrywki bez mida :D chętnie się poduczę skoro potrafisz zrobić lepiej. Ale szczerze wątpię, żebyś potrafił zrobić lepsze w tej sytuacji. P--------z dla samego p---------a.


@SarahC: Nie gram w LoLa bo gardzę tą grą. Nigdy nie twierdziłem, że jestem dobry bo byłem jedynie w Goldzie jednak widzę powiedziałem prawdę bo zaczęły się personalne wycieczki z Twojej strony, ale czego się spodziewać po graczach tej gry.
  • Odpowiedz
@Mardo: gdzie ty masz jakieś personalne wycieczki. Wrzuciłam sb screena, bo mnie denerwują ludzie robiący po 0/15 +. Nie pokazuje ich nicków, nie namawiam do "hejtu" na nich staram się całą tą akcją pokazać, że tacy ludzie niszczą gry i taki sposób grania jest szkodliwy nawet już nie dla mnie w tym momencie ale dla reszty teamu i dla nich samych
to mi odpisują, że 0/14 veigar gra dla "for run na rankedzie" ( ͡ ͜ʖ ͡)
taka mentalność jest szkodliwa i trzeba to zmienić( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
(a, że są to między innymi polacy to pisze tutaj i po polsku) ¯\_(ツ)_/¯
zapytanie o staty z gry 4v5 (bez mida) to były personalne wycieczki? Przecież napisałeś,
  • Odpowiedz
@SarahC: Ja rozumiem jak jest, bo sam z tym ściekiem miałem codziennie do czynienia. Zasadniczo moja koncepcja jest taka, że feederzy/flamerzy itd, ogolnie ludzie z honorem poniżej 2, a najlepiej 3 nie powinni mieć w ogóle możliwości grania rankedów. Może to by coś zmieniło.
  • Odpowiedz
@anonanonimowy321: blitz nie jest szkalowany, bo nie był gównem w tej grze
nie tylko wynik gra:V ludzie też patrzą na to jak się z kimś dogadują w grze, tzn co nie znaczy, że powinien się w---------ć co tf ofc ja go w ogóle nie bronie w tej materii
zresztą c--j z tym wczoraj wbiłam wyżej o poziom, jest cudownie
  • Odpowiedz