Wpis z mikrobloga

na Ukrainie mają #!$%@? słodycze.


@kupczyk: bzdura, slodycze z roshen sa lepsze od polowy tego gowna ktore jest w biedronkach. A polskie slodycze sa zreszta jedne z najgorszych w ue. Tluszcz palmowy z cukrem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Giboner: Byliście kiedyś na Ukrainie w ogóle? Z komentarzy wynika, że chyba ostatnio to w latach 90. W sklepach mają wszystkie wszystkie zagraniczne marki co i my mamy a i też ich słodycze są całkiem spoko i jest kilka produktów co szkoda, że nie eksportują do Polski.
  • Odpowiedz
Oprócz chałwy oczywiście


@kupczyk: no tak, bo szara ukraińska chałwa ze słonecznika jest takim rarytasem xD

na Ukrainie mają #!$%@? słodycze


czekolady Roshen są #!$%@??
  • Odpowiedz
Roshen ma dobre wyroby chodź to dość wysoka połka cenowa. Poza tym mocno polityczna, może kupujący jest z opozycji. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kupczyk jedne z lepszych czekolad jakie jadłem to właśnie te ukraińskie. Pewnie kwestia na co się trafi. U nas można się nadziać na Terravite na przykład
  • Odpowiedz
@Giboner: ogólnie rzecz biorąc to gdy widzisz w #!$%@? ogromne zakupy i dużo słodyczy to jakiś emigrant ze wschodu wraca do domu i chce przywieźć rodzinie prezenty.
  • Odpowiedz
@Walenciakowa: byłem w firmowych Roshenach we Lwowie. Przecież te czekolady są na poziomie wyrobów czekoladopodobnych z Przeźmierowa


@Chehu: Chyba sobie jaja robisz. Oferta Roshena jest bardzo szeroka i są tam tak samo tanie jak i ekskluzywne słodycze. A w Fabryce Czekolady byłeś?
  • Odpowiedz
@Walenciakowa: Aż sprawdziłem gdzie. Byłem w dwóch:
Valova St, 4
Viacheslava Chornovola Ave, 7

I mówię tylko o Roshenie więc nie poruszam tematu Fabryki Czekolady. Serio uważam, że jego czekolady są obrzydliwe. Sklepy na wypasie, ze schowkami i ochroniarzami a potem kupujesz kurz z cukrem. Wziąłem z każdej półki cenowej i mi nie smakowało. Przecież to poziom rosyjskiej "Alenki"
  • Odpowiedz