Wpis z mikrobloga

mam #!$%@? na imię albert to taki mój minus że zawsze czuje się jak lokaj i po kolegów przyjeżdżam na imprezy to mówią koleżankom że to ich szofer albert przyjechał xD a kiedys jak pojechalismy do wujostwa na podlasie xD to pierwszy raz sie z nimi widze a oni sie smieja ze mam na imie jak ich pies xD i faktycznie jak zawolali albert! to pies podlecial xD to siedzialem na wykopie caly dzien tam i modlilem sie zebysmy szybciej wracali cale gimnazjum mialem latke lokaja i w sumie nie bylo zle ale np wychowawczyni tez to podlapala i na wigilii klasowej musialem ludziom ciasto kroic xD albo napoj dolewac a ze jestem dosyc pasywny to nie narzekalem xD ale musicie mnie zrozumiec bo jak ktos do was przez 3 lata zwraca sie jak do lokaja to tez by wam sie #!$%@? wystarczajaco zebyscie sie do tego przyzwyczaili xD takie niby eleganckie imie ale troche mnie to zastanawialo czemu lokaj xD to zapytalem na lekcji wychowawczej i kolega z klasy mi powiedzial ze w batmanie sie tak lokaj nazywal, a ze akurat lubilem ten film to powiedzialem ze jaki albert xD chyba alfred to sie na mnie patrzyl przez 10 sekund i powiedzial e tam xD ty jestes albert lokaj to bez roznicy czy alfred czy albert bo podobne xD i tak do dzisiaj do mnie mowia ze lokaj albert

a wy jak macie na imie
#vovo #imie #gownowpis #truestory #coolstory
  • 1