Wpis z mikrobloga

@Quaalude: raczej słabe niż zabawne. Porozdawali w tym czasie tyle okrętów premium za darmo, że sporo straciłeś. Nawet ósemki się rafiały i to kozackie.
  • Odpowiedz
@Budo: mój cały epizod z grą jest taki, że gram pare mięsiecy, nudzi mi się i wracam do niej za pół roku/rok :D i własnie wtedy przegapiam wszystkie najfajniejsze rzeczy :/
  • Odpowiedz
@Quaalude: no to trudno... zazwyczaj na święta są fajne misje i kampanie. Niedługo będzie kampania na ósemkę Odin, zobacz sobie jak masz czas.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Quaalude: po co w ogóle grać? Ani nie jesteś w stanie się niczego nauczyć, bo meta się zmienia, ani nie staniesz się w to lepszy, grając w takim trybie. Nic nie uzbierasz, non stop niszczony w bitwach i nawet niebardzo rozumiesz dlaczego, taki wolny elektron. Szczerze dziwię się, że masz motywację, by wracać.
  • Odpowiedz
  • 0
@system_shock: uwierz mi mam lepsze rzeczy do roboty w zyciu niz osiagniecia w grze na kąkuter XD gram bo lubie, a skad mozesz wiedziec ze jestem non stop niszczony? wydaje mi sie ze jednak cos tam umiem, chcesz to mozemy kiedys zagrac razem :)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Quaalude: a to nie można tego pogodzić? Skąd ten pomysł? Jesteś niszczony, bo nawet nie wiesz co po przerwie weszło do gry, nie masz pojęcia o zmianach, no nie ogarniasz lepiej robiąc przerwy. Powiem więcej, dla mnie taka gra, z takimi przerwami to byłaby dopiero strata czasu bez szans na postęp, znudziłbym się byciem biernym. Jednak wstrzymaj konie, nie atakuję cię, tylko przedstawiam swój punkt widzenia. Pewnie, możemy zagrać, odezwij się
  • Odpowiedz