Wpis z mikrobloga

Dodaliśmy dwie nowe opcje w ustawieniach:

- pokazuj zaminusowane komentarze (jeśli nie jest zaznaczone to zaminusowane komentarze w znaleziskach będą zwinięte)

- pokazuj treści 18+ (jeśli nie jest zaznaczone to zdjęcia na mikroblogu, w komentarzach i same znaleziska oznaczone jako 18+ będą wymagały dodatkowego kliknięcia, żeby je zobaczyć)

Wczoraj dodaliśmy też możliwość oznaczania zdjęć wrzucanych na mikrobloga i w komentarzach jako "dla dorosłych".

#changelog #wykop
wykop - Dodaliśmy dwie nowe opcje w ustawieniach:

- pokazuj zaminusowane komentarze ...

źródło: comment_YKq7uHgzSenRqf4rtryxWI9lWjrRHWod.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
Wczoraj dodaliśmy też możliwość oznaczania zdjęć wrzucanych na mikrobloga i w komentarzach jako "dla dorosłych".


@wykop: No wreszcie, a będzie można wyszukiwać tylko po tym... tagu?
  • Odpowiedz
@maciejkiner: Myśleliście może nad profilami czarnych list? Gdzieś na górze mikroblogu dodać menu do wyboru czarnej list. Chodzi o to, żeby mieć czarną listę dla domu, pracy, szkoły itd. Bo wiadomo, w domu chciałbym widzieć #cycki #jakiesglupoty #ijeszczewiecejglupot a w szkole/pracy/kawiarni chciałbym przełączyć listę na inną i ukryć różne rzeczy ;p

I jeszcze moglibyście upodobnić obrazki wyświetlane na MB te wstawione i te rozwijane z linków. Chodzi o rozmiar. Szczególnie przy
  • Odpowiedz
@maciejkiner

Fajnie że pojawiła się możliwość edycji linków powiązanych (nawet nie wiem kiedy dokładniej bo nie śledzę).

Tyle, że jest bag związany z generowaniem miniaturek.

W zasadzie nawet jeśli URL nie uległ zmianie a jedynie opis linka miniaturka jest zjadana.
  • Odpowiedz
@dstranz: Dla zalogowanych działała kiedyś tak, że domyślnie zwinięte były komentarze mające bilans mniej niż +10. I wydaje mi się że nie były przestawiane tylko szły po kolei datami?
  • Odpowiedz
@dstranz: To może w nowej - coś jak "nie pokazuj komentarzy z punktacją niższą niż ..." na reddicie? ;) Teraz czytanie "najlepszych" komentarzy jest dość niewygodne. Na jakiej zasadzie komentarz z podziałem plusów i minusów +14 / 0 jest lepszy od +155 / -2?
  • Odpowiedz
@Santer: Nikt nie mówi że komentarz +14/0 jest lepszy od +155/-2, ale jak w ogóle można je porównywać? Główną przyczyną aż takiej różnicy jest zazwyczaj czas. Jeśli ktoś napisze coś ciekawego na początku, dostanie +155, jeśli trochę później, to max +14.
  • Odpowiedz