Wpis z mikrobloga

@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: ale głupia #!$%@?. Facet, który wychowuje sam dziecko ma więcej jaj niż .. każdy ma inny wyznacznik, ale ja osobiście podziwiam, a tu pojawia się taka picka co pewnie nawet obiadu nie umie ugotować i ma same pretensje. Wychowywanie dziecka nie jest łatwe, domowe obowiązki nie są łatwe, a tu gość sam próbuje temu sprostać jak umie. Wstydzę się za takie kobiety.
@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: kobieta z natury jest stworzona do wychowywania dzieci i dbania o ognisko domowe - facet nie. My możemy wezwać fachowca jak nam się cokolwiek zepsuje i trzeba będzie naprawić, zresztą bez powieszonej półki chwilę pożyjemy itd, jesteśmy w stanie wyjść z tej sytuacji.. natomiast mężczyzna musi się mierzyć z rzeczami całkowicie dla niego obcymi jak "dlaczego rajstopki muszą być różowe i w kropki, a nie mogą być niebieskie do tej
@msl23: nie, kobieta nie jest do tego stworzona. Facet ma takie same możliwości jak kobieta w wychowywaniu dzieci, tylko musi im się chcieć. To jest tylko kwestia ogarnięcia się i nauczenia pewnych rzeczy i słuchania swojego dziecka. Ja jestem kobietą a jestem pewna że przeciętny ojciec zrobi więcej koło dziecka niż ja. Ja nawet do dziecka się nie odezwę.