Wpis z mikrobloga

szukam auta dla rodziców
przesiadają się z s-type 4.2 i troszkę brakuje mi pomysłów
ogólnie będzie służył do jazdy po bułki i długie trasy kilka razy do roku
już starsi ludzie, więc myślę że trzeba postawić na komfort i bezpieczeństwo, choć wiem, że woleliby mieć tam więcej niż 4 cylindry. Ale co do cylindrów ich przekonam. Będzie się trzeba obyć bez pięknego bulgotu V8. Oczywiście benzina. I nie chcą suva
znalazłem merca s coupe ale to raczej za drogie - nawet nie same kupno co późniejsze utrzymanie
jaguary w xe do xf trochę zbyt nudne z wyglądu
bmw 3 będzie pewnie za mało komfortowe, a 5 ma ceny mocno przesadzone
volkswagenom nie ufamy, więc raczej odpada gama audi, panamera cena z dupy
giulia za sportowa
francuzów nie rozważam dopóki nie nauczą się liczyć do 2 przy pojemności
więc drogą eliminacji wyglądem, komfortem i mocą zostaje mi S90
ktoś jakieś opinie o nowych volvo ma?
a może jakieś lepsze propozycje? może jednak merc (choć poza S coupe mi się nie podobają te opadające dupy)
#samochody
źródło: comment_15901407783nZf0K6xtb7U73frkACmJA.jpg
  • 14
@niegwynebleid: Silniki benzynowe w tych Volvo potrafią być awaryjne, dużo znajomych ojca sobie takie sprawiło i są średnio-zadowoleni. Bardzo fotogeniczne i ładne auta dla ludzi którzy nie lubią motoryzacji. Mój ojciec ma podobne wymagania i teraz wybiera między używanym Mercedesem W213 E200 a Toyotą Camry, zobaczymy którzy handlowcy bardziej się postarają.
@Elements: Polecanie oPLA powinno być karalne, nie ma gorszego samochodu w tym segmencie. Nawet Talisman jest lepszy, ale skoro OP ma budżet pozwalający na Volvo to nie widze sensu babrania się z takimi śmietnikami na kołach.