Wpis z mikrobloga

Borys Szyc wrzucił na swojego fejsbuka skriny rozmów z Latkowskim, pięknie wytarł podłogę pisowskim pismakiem. Miałem złe znanie o Latkowskim, jak o każdym piesku Kaczyńskiego, ale to co ten gość wyprawia to XDDDD niedość że składnia jak po kwasie to jeszcze on nic nie wie, niczego nie odnalazł sam, Szyca prosił o haki na innych, "bo wiesz film robie, masz coś na Bieniuka?" XD link do całości: https://www.facebook.com/BorysSzycOfficialFanPage/videos/vb.402441859909686/590728484905092/?type=2&theater
#bekazpisu #nicsieniestalo #tvpis
szymeg7 - Borys Szyc wrzucił na swojego fejsbuka skriny rozmów z Latkowskim, pięknie ...

źródło: comment_1590075963BF6lciIhnCj5V3axkXol0X.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 714
@szymeg7: ja #!$%@?, ale ten latkowski to dzban. On w tej rozmowie nie napisał ani jednego pełnego zdania. Jeszcze ttlko brakowało aby pisał cb, wgl I komplet.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 107
@szymeg7: Jak ktoś, kto pisze w ten sposób, mógł zostać redaktorem naczelnym gazety xD Poza tym to brzmi jak myślotok w fazie manii, on nie ma jakichś problemów psychicznych?
  • Odpowiedz
@szymeg7 Ciekawi mnie, czy gdyby Latkowski kręcił dokument o Wiśle Kraków to wypisywał by do celebrytów będących kibicami tego klubu z prośbami, żeby opowiedzieli o przestępczej działalności jego właściciela, a dostając odpowiedź "my nic nie wiemy" sugerował, że skoro nie chcą mówić to pewnie brali w tym udział. Co za dzban xD.
  • Odpowiedz
@Papajacz: Bez kitu, przypomina mi się konwersacja z takim patusem z gimnazjum co chciał #!$%@?ć mojemu koledze i wypytywał gdzie mieszka xD
  • Odpowiedz
@szymeg7: tylko wiesz. ułomny elektorat PiSu czytając to faktycznie pomyśli, że ten Szyc coś jednak wie tylko chroni swoich pedoziomków. czytałem komentarze pod tym wpisem i ludzie są na prawdę chorzy na nienawiść i głupotę.
  • Odpowiedz