Wpis z mikrobloga

@pepsik: A ja zapisałam na Webarchive.
@text: Mówisz poważnie?
@BoleKk87:

Pani/pan dobra rada może powinna się wykazać gdzie indziej, np. w szkole zamiast uczyć na wypoku kto ma co palić i gdzie?


Masz jeszcze coś wartościowego do dodatnia?
@obludnik-rozi:

ja nie pale, ale tak jak mówię jak bym chciał to hym palił i raczej ze zdaniem innych się nie liczył proste.


To źle. Żyjąc w społeczeństwie warto przestrzegać
@BoleKk87:

nic nie mam, podobnie jak Ty, ale Tobie się chyba inaczej wydaje


Właśnie nie, to Ty zaproponowałeś mi kontynuowanie nauczania innych poza wykopem, czuję się doceniona.
A jeśli zrozumienie, że w społeczeństwie obowiązują nas pewne normy jest dla Ciebie trudne, to naprawdę współczuję.
@obludnik-rozi:

a to gdzieś jest jakiś zapis, że nie mogę palić na swoim balkonie


Normy społeczne, te, o których mówimy, nie są nigdzie zapisane. Tego powinni uczyć rodzice.

Czy to taka niepisana zasada by było tobie lepiej


Mnie i innym, którzy nie życzą sobie walczyć ze smrodem dymu wnikającym w każdą tkaninę i nie chcą zachorować na nowotwór.
ale za uja jakiś wykopek nie mówiłby mi ile mam palić na swoim balkonie

@obludnik-rozi:
Czyli sąsiad może kupić zadymiarkę i #!$%@?ć ci prosto w okno i będzie ok? Dodatkowo położy na niej świeże gówno. Aha, gratulacje!
Bo to balkon i już żadne przepisy i kultura nie obowiązuje. UWAGA, to mój balkon, państwo w państwie. Mój balkon, mój balkon, #!$%@?ć, mój balkon.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_1590050934Km2tCmn4PKzetoXSGbI26J.jpg
@obludnik-rozi:
Co złego w tym porównaniu? Przecież MÓJ BALKON.
Po prostu się przyznaj, że nie masz żadnych argumentów.
Prawda jest taka, że jak ktoś wychodzi palić, to nie chce smrodzić u siebie, dlaczego wieć inni mają tro znosić?
Chcesz palić, pal w domu, tam nie roznosisz żadnych (albo prawie żadnych) emisji poza swój teren. A przede wszystkim, sam ponosisz też konsekwencje swojego wyboru.
@text: chcę palić to wyjdę na balkon i nie będzie mnie jakiś buc ograniczał. A jakbyś mi taki nr wywinął z tą dymiarką to bym ci zrobił jeszvze lepszy. I już mnie nie oznaczaj bo jakbym gadał ze ścianą
A jakbyś mi taki nr wywinął z tą dymiarką to bym ci zrobił

@obludnik-rozi:
No i widzisz, nie masz żadnych argumentów, po prostu jesteś debilem, który myśli tylko o sobie.
No jaki masz #!$%@? argument, że nie mogę zadymiać tobie okna i #!$%@?ć smrodem? Cytując ciebie:
"nie będzie mnie jakiś buc ograniczał".
Gówno byś mi zrobił legalnego, bo akurat przepisy na zakaz palenia są,
wystarczy poczytać. Problem wielki jest z egzekucją,
@text: jo i sie zesrał. Jak są to amebo wezwij policję czy coś i niech się tym zajmą. Mój sąsiad jakoś pali na balkonie i nie wychodzi co 5min i nie dmucha mi w okno. Argument mam prosty, ze nie będziesz mnie ograniczał, a jak jest taki zakaz wezwij służby i sie dostosuje. Myślisz serio, żebym sie cackal z jakims wykopkiem. juz mnie nie oznaczaj
Mój sąsiad jakoś pali na balkonie i nie wychodzi co 5min i nie dmucha mi w okno.

@obludnik-rozi:
Nie no zajebisty argument, u ciebie nie palą za dużo, to ok, to w takim razie u mnie i innych mogą 150 razy dziennie. A nie, to ok. Masz rację. Robiłeś kiedyś testy na IQ? Wyszło tobie ponad 40?
@obludnik-rozi: Ja jestem bucem? Dlaczego? Dlatego, że nie zgadzam się na trucie ludzi?

jest nieporadnym zyciowo wychodkiem co jeydnie moze sie zalic na wykopie, zamiast probowac rozwiazac sprawe, ty tez masz chyba te 40 iq co on


Przecież pisał, że rozmowy nie przyniosły skutku.
Proszę Cię, żebyś zaczął pisać po polsku.