Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 54
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Świeżo mielona kawa już zaparzona () Dzień dobry. 07:02:00, Czwartek, 21 maja 2020. Imieniny: Wiktora, Kryspina, Tymoteusza. Słońce wstało dziś o 04:32. Będzie oświecało nas 16 godzin i 22 minuty, w zenicie znajdzie się o 12:43 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 20:54. Ciemna noc zapadnie o 22:57, ale gwiazd można wypatrywać od 21:43.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Świeżo mielona kawa ...
  • 25
@micke: 21. maja 1981 roku odbył się uroczysty pogrzeb Boba Marleya na Jamajce, który otrzymał państwową oprawę. Dzień wcześniej trumnę z ciałem wystawiono publicznie - najsłynniejszego syna Jamajki przyszło pożegnać ok. 100 tysięcy osób. Karawan przewiózł ciało Marleya z Kingston do Nine Mile w pobliże rodzinnej wioski muzyka. Do trumny włożono mu ulubioną gitarę Gibson Les Paul (inne źródła podają, że był to czerwony Fender Stratocaster), Biblię otwartą na Psalmie 23
smutny_kojot - @micke: 21. maja 1981 roku odbył się uroczysty pogrzeb Boba Marleya na...
Dzień dobry bardzo!

@algus @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @pysznie @rajjj @Sikorka2017 @slavic_doomer @toodrunktofuck @Velixowski @Wejszlo @Wieszakinho @Wikibuf @WujekJemu @zawodowi3c @mobutu2 @wynalazek_one @shitty_support @wyinwidualizowany

Jezu, wyrobiłam się wczoraj z robotą w pracy i nie mam co dzisiaj robić, to porządkuję papiery XD ale to i tak zaraz skończę. Z niebieskim pakujemy już swój dobytek, póki jeszcze siedzi u mnie. Zostawiam pod ręką tylko te rzeczy, które są niezbędne, bo wszystko i tak będziemy
@amn1337: @Sikorka2017: @Dziesion: @smutny_kojot: @omi-omi: @bolorollo: @Jurgen_Van_Beethoven: @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor100 @wyinwidualizowany @algus @unizony_czlonek @Dioddy @MalaGlupiaMiejscowosc01 @bolorollo @shitty_support @AllGoesWrong @Dddkop @petla_sprzezenia @nivenerr @mobutu2 @omi-omi:

Dzień dobry, dziś jest jeden z lepszych dni w roku. Takie moje święto - "dzień bez duńczyka" - czyli Dania ma jakieś święto narodowe i nie pracuje, więc mi też dziś nikt dupy truć raczej nie będzie cały
@micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor100 @wyinwidualizowany @algus @unizony_czlonek @Dioddy @MalaGlupiaMiejscowosc01 @martica @bolorollo @shitty_support @AllGoesWrong @Dddkop @Jurgen_Van_Beethoven @petla_sprzezenia @nivenerr @mobutu2 @omi-omi @keisezrG @smutny_kojot
Dzień dobry! Mam dwa dni wolnego i sobie spędzę je tradycyjnie w domu na pracach porządkowych w ogrodzie i przy samochodach. Bestia zabiła przez całą drogę strasznie dużo owadów i trzeba umyć (,)
Koszenie trawy bo deszcze sprawiły gwałtowny jej przyrost.
Smacznego i pysznych
wynalazekone - @micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor...
@micke: @bolorollo: @Dziesion: @Jurgen_Van_Beethoven: @slabehaslo: @Sikorka2017: @algus: @AllGoesWrong: @wyinwidualizowany: @wynalazek_one: @Wejszlo @buczubuczu @unizony_czlonek @TomTailor100 @rajjj: @Dioddy: @Dddkop: @shitty_support @Tanczacy_paralityk: @MalaGlupiaMiejscowosc01 @nivenerr: @omi-omi: @mobutu2: i reszta. Powitać! Miłego dnia wszystkim życzę :-)
Po wczorajszym przejeździe rowerem mocno "czuję nogi", ale warto było.

A na dziś Amorphis :-)
Pjotsze - @micke: @bolorollo: @Dziesion: @JurgenVanBeethoven: @slabehaslo: @Sikorka20...
@Sikorka2017 @micke @buczubuczu @rajjj @Dziesion @TomTailor100 @algus @bolorollo @wynalazek_one @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @Wejszlo @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @AllGoesWrong @slabehaslo @Dddkop @Slamowir @nivenerr @keisezrG i reszta :D

Dzień dobry czwartku. Piękne słoneczko na niebie, a na ogrodzie jak zawsze dużo do zrobienia. Niestety uczelnia jest priorytetem i znowu zbyt dużo nie zrobię
Dzień dobry, już czwartek? xD Zwolnij szatanie.
Ja sobie siedzę w altanie, kawa zrobiona, coś tam może poszukam pracy. Wczoraj do późna oglądałam Black Mirror, muszę się tego oduczyć bo zaś rano ciężko wstać xD O tyle dobrze, że w ten week nie ma zjazdu to przynajmniej nie spędzę weekendu przy kompie. Udanego dnia wszystkim!

@omi-omi też mam butelkę wina skitraną ale otworzę ją jak obronię pracę, w sumie nawet jak nie