Wpis z mikrobloga

@kemawir123: Elita PO nadaje do elity PiS.
A tłuszcza (wykop też) się jeszcze cieszy.
Nic tylko czekać, aż Krystyna się odwinie, żeby mile połechtać wyborców PiS...( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kemawir123: no baba jest mega irytująca, ale takie zachowanie godne jest najwyżej Stonogi, a nie osoby, która przedstawiana jest jako poważna, a przekaz wzmacnia się jego życiorysem. Sorry, Sikorski mi nie imponuje.
  • Odpowiedz
ciekawe co by było jakby ktoś z PISu napisał do kidawy zamknij się wariatko, chyba by niezależnym mediom puściły zwieracze i spadłby na nas gówniany deszcz, a na wykopie debile zarzucają #60groszyzawpis jak ktoś krytykuje takie zachowanie u absolwenta oxfordu, ministra spraw zagranicznych, niedoszłego kandydata na prezydenta xD
#wincyj
  • Odpowiedz
@spere: W sensie że mam komentować słowa Kaczyńskiego do jakichś nieokreślonych zdradzieckich mord i zestawić to ze słowami Sikorskiego do konkretnej osoby? Czujesz się zdradziecką mordą?
  • Odpowiedz
@ediz4: nie tylko, także pozostałe pogardliwe wyrażenia i obrażanie w wykonaniu Kaczyńskiego, które zacytowałem

#!$%@?, ale ty się wywijasz, jak Beria na posiedzeniu biura KC KPZR

czy to co mówi Kaczyński w cytatach, jest obraźliwe i pogardliwe, czy nie jest?
  • Odpowiedz
Czujesz się zdradziecką mordą?


@ediz4: to było skierowane do lewej połowy sali sejmowej, patrzył w tamtą stronę i wymachiwał ręką

to było obraźliwe czy nie było?
  • Odpowiedz
@spere: Oczywiście że jest ale to inny kaliber - nie odnosił się do konkretnej osoby. Trochę śmieszne że czujesz się zdradziecką mordą, gorszym sortem czy opcją niemiecką. Może coś w tym jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Trochę śmieszne że czujesz się zdradziecką mordą, gorszym sortem czy opcją niemiecką. Może coś w tym jest


@ediz4: co? ja się absolutnie nie czuję, skąd ty to wziąłeś? moje "nie tylko" odnosiło się do tego, żebyś ocenił nie tylko "zdradzieckie mordy" ale pozostałe cytaty, i nie w porównaniu, tylko same w sobie

- nie odnosił się do konkretnej
  • Odpowiedz
@spere:
do społeczności zdradzieckich mord? kto to z personaliów? kto to gorszy sort - wymień.

o? ja się absolutnie nie czuję, skąd ty to wziąłeś?....

Skoro się nie czujesz to w czym problem.
  • Odpowiedz
@ediz4: skoro nie jesteś Pawłowicz, to w czym problem, Sikorski byłby rewelacyjnym prezydentem, co ty masz do niego

bo do watahy też się personalnie nie zaliczasz chyba, ciebie by chyba nie musiał dorzynać, nie bój się
  • Odpowiedz