Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moja dziewczyna jedzie na tydzień z przyjaciółkami na tygodniowy "wyjazd panieński". W tym celu wzięła tydzień urlopu, zostały jej jeszcze 3 tygodnie na urlop ze mną. Ja mam za to 4 tygodnie bo bierzemy wolne zawsze tak samo więc po prostu też wziąłem sobie tydzień i mam zamiar siedzieć wtedy w domu, zamawiać niezdrowe żarcie, grać na konsolce w gry z mojej listy, a także przetestować sobie nowe technologie pod kątem zmiany pracy. Powiedziałem o tym znajomym to stwierdzili, że jestem dziwak bo jak to tak brać urlop i siedzieć samemu w domu, a ja wprost nie mogę się na niego doczekać.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ec3e48ff5c87a77924b53d9
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 15
To co to za osobne wakacje? Ona odpoczywa osobno, Ty osobno? Średnio to wyglada


@rysownik: A co w tym m średniego? Szczególnie że jesteśmy prawie okragly rok ze sobą razem?
I jeśli ona lubi to a ja nienawidzę? ...i juz jej nawet przeszło namawianie mnie jak raz kiedyś byliśmy na takich wakacjach (nawet zasponsorowała mi ten wyjazd) i jak mnie to zniszczyło i nie wyszedłem nawet z pokoju hotelowego to do