Wpis z mikrobloga

gość zrobił publiczne przedstawienie, a ludzie zamiast połączyć kropki, że gdyby faktycznie chciał tam aplikować/wracać, to zrobiłby to po cichu (a pierwsze wystąpienie byście widzieli na antenie, gdzie byłby obsypany złotem), to plusują zarzutkę.


@patrolez: Ale w sensie to "przedstawienie" to miało być śmieszne czy co? Bo tak czytam jego wpis i nie widzę w tym drugiego dna. A jeśli jest to zarzutka to co chciał tą zarzutką udowodnić? Bo przeważnie
@MDobak: osiągnął to, że zarówno ty, jak i ja piszemy o nim oraz reszta zebranych tutaj ludzi.
Ja już nie będę, ale nie wiem jak ty.

Zacytuję się:

Gość chyba musiałby odbyć bosą przeprawę po równiku z krzyżem na plecach i przybitą jedną dłonią, aby się odkupić i być gdziekolwiek zatrudnionym w poprawnie politycznej stacji, więc to jest oczywisty troll.

Nie wiem czy kojarzysz, ale z pielgrzymek też sobie robił jaja.
@patrolez: No i co z tego, że o nim piszemy? W tym momencie Jaok jako "dziennikarz" może znaleźć pracę w może czterech miejscach, równie dobrze mógłby się do nich odezwać. To nie jest gwiazda filmowa czy muzyki która musi być ciągle w blasku reflektorów aby być na topie a tym samym dostawać nowe propozycje. No chyba, że ma takie nierealistyczne mniemanie o sobie. Nowych "followersów" też raczej trudno będzie mu przyciągnąć
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ziumbalapl: z jakiego paragrafu chcieli PRZYKLEPAĆ? Wydaje mi się, że sam jaok musiał to zgłosić bo brakuje jeszcze jednego wpisu który miał 78 plusów (a zniknął w momencie w którym szukałem twojego)
@Jao_Pytung jesteś redaktorze trujki?
@ziumbalapl: Kregoslupa moralnego mu brak w tym wypadku, to fakt. Natomiast nazywac PiS prawica?! Szanujmy sie, przeciez to socjalisci... Co najwyzej jest to ugrupowanie z centrum, ale na pewno nie typowo konserwatywne.