Wpis z mikrobloga

Siema Mirki, szukam czegoś taniego na taras, żeby osłonić się od słońca/ deszczu. Na początku myślałem o parasolu (pic rel), ale po opiniach na allegro o ich wątpliwej jakości zwątpiłem. Żagiel odpada, bo dom nie mój i świeża elewacja. Namioty czy inaczej pawilony raczej słabo będą wyglądały, no i świeżo położonych kafli nie chcę przewiercać, a inaczej może mi odlecieć przy mocniejszych podmuchach. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie chcę wydawać nie potrzebnie kasy, więc budżet to max 200-300 złotych. Macie coś sprawdzonego? Nie chcę w ciemno zamawiać.

#dom #ogrod #taras #pytanie
weeden - Siema Mirki, szukam czegoś taniego na taras, żeby osłonić się od słońca/ des...

źródło: comment_1589837504wxLH8G7YJ37DwZiCLK5jIu.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@weeden: kiedyś ,jak trudno było cokolwiek dostać na taras pewien lekarz sobie załatwił po znajomości taki zajebisty parasol z browaru Co najczęściej możemy spotkać przy ogródkach piwnych ;kosztowało go to trochę trudu- Ale czego się nie zrobi dla znajomego lekarza? No i ustawił go sobie na tarasie przed domem; w niedzielny ranek podnosi żaluzje od drzwi balkonowych na taras ,zagląda a tam dwóch kolesi- siedzą na jego plastikowych krzesłach pod parasolem,
  • Odpowiedz
@kimikini: Szkoda mi więcej kasy, bo nie samym tarasem człowiek żyje niestety. Myślałem, że te parasole użyte od czasu do czasu dadzą radę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz