Wpis z mikrobloga

@jatylkozapytac: Przeczyce - od południowej strony jest bardzo duże pole namiotowe. Niska cena i bardzo w porządku właściciele (byliśmy w sierpniu, mówili, że się dopiero rozwijają). Niedaleko lokalne sklepiki, nisko lecące samoloty (super!), woda czysta, można łowić ryby (dla członków PZW), malownicze zachody słońca. Z minusów, to jeden prysznic w formie budki przy wjeździe (płatny), a toalety to blaszane wychodki porozrzucane po całym terenie. To jeszcze da się przeżyć, większy problem
@jatylkozapytac: nie ma za co, sam posiłkowałem się na różnych forach dla kamperów, by dowiedzieć co gdzie i jak, więc co mi szkodzi się podzielić :) Jeśli potrzebujesz opinii, to zanotuj sobie jeszcze dwie miejscówki godne uwagi:
- J. Czechowickie na północ od Gliwic. Od północnej strony wody jest pole namiotowe i plaża, natomiast na "cyplu" jest Ośrodek Wędkarski Bezchlebie, gdzie relatywnie tanio można wypożyczyć domki (chociaż od tej strony chyba
raffaello88 - @jatylkozapytac: nie ma za co, sam posiłkowałem się na różnych forach d...

źródło: comment_1589953443W6aYJFYYkUiSNcG4hyL53b.jpg

Pobierz
@raffaello88: dziękuję pięknie <3 Czechowickie znam i bywam, a planujemy być tylko w 5 osób i kulturalnie bez darcia mordy napić się piwka. Nagle wszyscy starzy znajomi zza granicy przyjechali do domów to jest jedyną w swoim rodzaju okazja się spotkać :) zdecydowanie jedziemy nad Przeczyce, ale całą resztę i tak zwiedze