Wpis z mikrobloga

O kurde, podnieśli mi prędkość internetu z 3 Mbps na 5 Mbps, nie wiem czy to w wyniku błędu, ale #orange zaskakujesz mnie. Jakby jeszcze nie te częste losowe rozłączenia, braki dostępu i to, że jesteś monopolistą na mojej wiosce przez co nie ma konkurencji, to najprawdopodobniej bym cię zmienił. W sumie 14 lat u tego samego dostawcy to kupa czasu i przez 50% było tylko 1 Mbps, no ale było, a mogło nie być.

#internet #neostrada
  • 4
  • Odpowiedz
@krzywy_kanister: Niestety nie, najśmieszniejsze jest to, że nawet nie ma zasięgu z żadnej sieci i/lub trzeba się natrudzić, żeby cokolwiek zrobić na telefonie, choć nadajnik jest niecałe 2 km dalej.

Ale liczę, że to nie pierwsze w tym roku podniesienie prędkości:

Cele NPS są zgodne z celami Europejskiej Agendy Cyfrowej (EAC) i
  • Odpowiedz
@izkYT: Ten plan jest dosyc smieszny, po pierwsze nie ma szans zeby udalo sie wszystkim zapewnic 30mbs do 2020 roku, ja na ten przyklad nie mam nawet DSL, tylko radiowka 10mbs albo LTE a LTE nie liczy sie jako łącze stacjonarne w Agendzie Cyfrowej. Po drugie połowa 100mbs do 2020 tez jest niemozliwa.
Co ja ci moge doradzic, mozna zerknac na strony, zaznacz rozbudowe POPC i powiedz czy sa jakie
  • Odpowiedz