Wpis z mikrobloga

Knur jest jaki jest. Gdyby nie miał barwnej osobowości nigdy nie zbudowałby swojej popularności. Konon w moich oczach jest ucieleśnieniem siedmiu grzechów głównych. Z resztą King of the Diamonds też kiedyś zrobił taką serię.
Ja nie rozumiem jednej rzeczy. W gestii nas wszystkich ze szczególnym uwzględnieniem dla tych wszystkich okołoszkolnych pasożytów Jak Major, Sradek, Menel, Kartel Łosi, Kanały comentar
Zdrowie Konona powinno być najważniejsze. W przypadku kiedy Konon wyciągnie kopyta, Major dołączy do Mariusza z krzaków i zaćpie się na śmierć, Menel się zaś zapiję na śmierć. Sławek nie zdziwiłbym się gdyby wszczęto postępowanie przeciwko niemu gdyby Kononowi coś się stało. Wszak Rudy obłudnik bardzo zaszkodził szkolnej.
Nie ma #!$%@?
Nie ma pato
Łosie też długo nie pociągną swojego materiału
Zniknie niemiecki
Szef sztabu nie będzie mógł więcej czytać Kononopedii
Zapomnijcie o wizytach Profesora Tomasza
Nie będzie afer ani dymów
nie będzie lajtów
nie będzie klimatu podlasia.
Dlatego nie rozumiem dlaczego tylko Pawła, obchodzi zdrowie Konona.
I spełni się też Warmiańska przepowiednia
Nie będzie niczego!
#kononowicz #patostreamy
  • 11
@Towarzysz_Sobaka: zapominasz o jednej podstawowej rzeczy. Te wszystkie osoby to nieudacznicy, którzy nagle stali się popularni i w swojej megalomanii myślą, że ludzie oglądają ich, bo są tacy fajni, a nie dlatego, że są częścią universum.

Plus mimo wszystko trochę przeceniasz ludzi. Imo nawet po śmierci knura laluś, czy łosie będą zarabiać. Po prostu mniej, ale będą
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Towarzysz_Sobaka: a ja się nie mogę doczekać chwili aż w końcu to całe tałatajstwo około szkolne zdechnie z głodu bo nie będzie Konona i skonczą się zyski z jutuby.
Nie życzę Kononowi źle, ale z jego podejściem do leczenia wiadomo jak jest.
W ogóle się zastanawiam czy taki Suchy albo Tołdi 207 ma jakiś przebłysk w mózgownicy że jak Konona zabraknie to oni pozdychają z głodu.