Wpis z mikrobloga

@adamtg: świecone zewsząd, to kilka ekspozycji ;) tutaj sprzęt wiozłem zaledwie kilkaset metrów, więc plecak, ale trochę robiłem to zdjęcie też po to, żeby dowiedzieć się jak inni wożą rozmaity sprzęt na rowerach i takie właśnie pytanie zadam na jednej grupie fejsbukowej, bo podoba mi się idea malowania rowery i chcę robić to częściej( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kuraku: czyli grubsza sprawa z tym światłem. Podzielisz się z których stron lampy były? Muszę kiedyś spróbować. Aaa i czym świecisz? I czy podzielisz się grupa FB? To chyba wszystkie pytania
Generalnie co do samego zdjęcia dla mnie trochę za duża różnica między rowerem a tłem. Ale i tak świetna robota!
  • Odpowiedz
Podzielisz się z których stron lampy były? Muszę


@adamtg: długie ekspozycje z przemieszczaniem się, więc w sumie nie ma konkretnych stron. To było świecone moją lampką rowerową, Eyen Streak 750. Do light paintingu średnia, ale jak widać dała radę. Normalnie focę samochody i używam Yongnuo yn600 lub yn360, efekty znajdziesz na #kurakmotors albo na IG( ͡° ͜ʖ ͡°)
A grupa tro Gravel Bikes
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kuraku: dzięki! Obserwowałem Cię na kkm, a teraz będę jeszcze na insta.
Widzisz, a ja założyłem, że błyskane. Dobrze, że dopytałem.
Dzięki za odpowiedzi! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kuraku: też jestem posiadaczem Soot 30 i mam pytanie z innej beczki. Nie masz problemu z dzwonieniem przedniej tarczy hamulcowej? U mnie ten problem występuje i jest trochę irytujący. Wywołuję też @RozowyPaskud do odpowiedzi, bo widziałem że też nim jeździ :)
  • Odpowiedz