Wpis z mikrobloga

To co się ostatnio #!$%@? na mirko i wykopalisku przechodzi wszelkie ludzie pojęcie.

Symetryści, którzy porównuję prywatny TVN do państwowego TVP i mówią jedno zło, gdzie widać kosmiczą różnicę, między tymi dwoma stacjami. Porównują ośmiorniczki z po, do wałów pis i #!$%@? kasy, oraz ograniczenia swobód obywatelskich.

Trole, czy też zwykli idioci, oraz ostatnio bardzo dużo zielonek, które chwalą pis, wyciągają każdy brud przeciwników, a reszte nazywają komunistami(UBwatele itd). Krzyczą by rozganiać protestantów gazem i pałami.

Jakieś #!$%@? memy z Trzaskowskim które nie są ani śmieszne ani prezętujące RIGCZ, tylko jakieś bezbeckie gówno.

Wylewanie szamba na nowy film siekielskich, że szkalunek i atak na kościół. Plucie na lgbt przy okazji bez żadnych dowodów. Krzyczenie by Siekielski zrobił film o islamie, gdy do RKK chodzi 90 % polaków, a o islamie mówi się tylko w mediach.

Wykop może i nie był brylantowy. Może i capił trochę gównem. Ale to było coś na kształt, placka przylepionego do buta. Teraz daliśmy nura w sam środek szamba.

I schodzimy niżej...

Pobierz S.....o - To co się ostatnio #!$%@? na mirko i wykopalisku przechodzi wszelkie ludzie...
źródło: comment_1589749272B5TMpgsRyTW1LVQ6LaAEcb.jpg
  • 12
@Smutnekrzeslo: ja zauważyłem na WP coś ciekawego.

Pod newsem na temat KO jest zawsze. Podkreślam zawsze hejt na KO i wylewany kubeł pomyj. Pod wiadomościami dotyczącymi PiSu różnie. Raz w tą stronę, raz w tą.

Jaki z tego wniosek? Nie wiem, choć się domyślam.
@Shatter

ej no ale miej godność i przypomnij, że ośmiorniczki to nie był największy problem tamtej afery. Nie róbmy z po świętych, bo PiS jest #!$%@? xD


No PO nie było święte, ale ile razy pojawia się afera z pis, to zaraz "ośmiorniczki, ośmiorniczki". To jest jak mówienie że "tamci kradli, ale ci to się przynajmniej dzielą". Teraz jest pis, po już długo nie rządzi.
@Smutnekrzeslo: Jak byś nie zauważył wykop od lat był w większości opanowany przez prawaków.
Ale moderacja zaczęła robić nagonkę i większość uciekła do lurkera, a wykop przeżył atak lewaków którzy też napieprzają głupotami. Wstawiają masowo zdjęcie Bosaka z czerwonym nosem i inne głupoty.
Spamują tęczowymi #!$%@? myśląc, że w ten sposób kogoś do siebie przekonają. Więc jedni są drugich warci.