Wpis z mikrobloga

@szymeg7: przecież każdy ma prawo wyrazić negatywną opinię na temat opozycji. Co innego negatywną opinią o rządzie, czy śpiewanie o prezesie. Czego nie rozumiesz?
  • Odpowiedz
@szymeg7: myślę, że chodzi tutaj o nawiazanie do zmiany kandydata, a doszukiwanie się tutaj gróźb karalnych jest mocnym nadużyciem, nawet w stosunku do tak podłej mendy jak Pawłowicz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szymeg7: w tym tonie to ja mógłbym powiedzieć, że wierzę, że Pawłowicz będzie mieć piękny nagrobek, oby nie zdechła z niedoczekania i otrzymała płytę możliwie szybko.
  • Odpowiedz
@Marek1991: na przegrywanie opozycji może mieć wpływ propaganda TVP oraz kupowanie głosów, naród mamy głupi i tyle. Aczkolwiek opozycja też czasem sobie strzela w kolano, np wybór przez KO MKB jako kandydata na prezydenta.
  • Odpowiedz
@Faynem: Dopiero Gronkiewicz mówiła, że już zbierają podpisy dla Trzaskowskiego, a jeszcze nie wolno przecież, bo wybory nie są rozpisane xDD
Ale na pis głosuje tyle 27% wyborców. Poza tym, gdy pis wygrywał pierwsze wybory to nie mieli tvp.
  • Odpowiedz
@szymeg7: jak widzisz w kolejnym komentarzu się poprawiłem. Dla mnie oba wyglądają w #!$%@? fejkowo, ale to tylko dowodzi temu że jeśli którekolwiek z nich jest prawdziwe to ta kobieta nie ma pojęcia jak korzystać z mediów społecznościowych.
  • Odpowiedz