Wpis z mikrobloga

@CzlowiekSukcesu: Dobrze, że w kontrze stoją tacy ludzie jak pan Krzysztof Bosak, który wielokrotnie wspominał o tym jak ważna jest nauka oraz o jej wyższości nad tzw chłopskim rozumem, tradycją czy religijnymi przesądami.

  • Odpowiedz
@albo_wutka_albo_buk: lgbt uważam za skrótowiec odnoszący się do każdego geja czy lesbijki więc tak każdy gej zalicza się do lgbt tak jak i chcąc wskazać przykład człowieka mogę pisać o polaku czy niemcu bo każdy polak czy niemiec zalicza sie do homo sapiens, co w tym trudnego ?¯\_(ツ)_/¯

No i dla prawaka to przecież jasne gej=lewak i nic mu się nie należy, niech siedzi cicho w piwnicy morda w kubeł
  • Odpowiedz
@CzlowiekSukcesu: Nie wstyd ci takie szurskie gówno postować? Zresztą już i tak przywykłem że jeżeli coś nie idzie zgodnie ze światopoglądem prawaków to zawsze musi być zmanipulowane albo opłacone przez Billa Gatesa lub Sorosa. Innej opcji nie ma( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
każdy homoseksualista jest teraz zobligowany do przynależności do LGBAGD i bycia lewakiem?

@albo_wutka_albo_buk: Nie wiem co to East LGBAGD, ale jeśli miałeś na myśli LGBT tylko coś Ci nie wyszło w zapisie, to pragnę poinformować, że każdy homoseksualista z definicji należy do LGBT, tak jak każdy samochód należy do pojazdów na kołach napędzanych silnikiem i służących do przewozu osób lub ładunków. Może zrozumiesz co wspólnego mają homoseksualiści z LGBT jak
PilariousD - każdy homoseksualista jest teraz zobligowany do przynależności do LGBAGD...

źródło: comment_1589769210eDB5olREeS7EnPPN1Qsb4n.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz