Wpis z mikrobloga

1. Ściągnij pirata.
2. Zainstaluj.
3. Graj.

albo

1. Załóż konto na Epic Games Store.
2. Pobranie i instalacja Epic Games Store.
3. Po pobraniu zamiast gry odpala się Rockstar Social Club.
3a. nodobrawkoncuzadarmo.jpg
4. 109 543 hydranty, samochody i światła sygnalizacji drogowej później zdołaj założyć konto na Rockstar Social Club.
5. Spróbuj odpalić grę, aby zagrać w singla, który jak logika nakazuje powinien działać w trybie offline.
6. Singiel nie działa, bo wymaga połączenia z serwerami Rockstara, które też nie działają.

No ale za darmo, więc nie narzekam w sumie xD

#gtav #epicgames
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lubelskikabanos: O widzę, że nie jestem sam. 20 minut udowadniania, że nie jestem komputerem, 3 zmiany loginu, bo zajęty i za każdym razem captcha na nowo, po czym okazuje się, że już konto kiedyś założyłem. Próba zresetowania hasła to kolejna walka z captchą, a dopiero po kilkunastu godzinach na email przychodzi mail z resetem. Kolejny dzień to pół godziny gry, a potem problemy z serwerami. Pięknie, a niekótrzy za to
  • Odpowiedz
K---a a ja myślałem, że tylko ja jestem jakiś p----------y z tą captchy i nie potrafię tego normalnie przejść.... Jprdl chyba z 3 razy wyskoczył mi błąd, że za wiele razy już odświeżyłem/ źle zaznaczyłem i musiałem czekać albo resetować launcher...
  • Odpowiedz
@nocne_zwidy Qurwa kolejny. Chodz mi że polecieli w uja robiąc gre tylko pod multi teraz jak serwery padają to nawet nie chce mi się przechodić tego trzeci raz. Nie wiem podoba wam się że jest taka krótka czy ten Rockstar to jakaś święta krowa? Jak tak to niech was dalej dyma bo widać to lubicie.
  • Odpowiedz