Wpis z mikrobloga

1. Ściągnij pirata.
2. Zainstaluj.
3. Graj.

albo

1. Załóż konto na Epic Games Store.
2. Pobranie i instalacja Epic Games Store.
3. Po pobraniu zamiast gry odpala się Rockstar Social Club.
3a. nodobrawkoncuzadarmo.jpg
4. 109 543 hydranty, samochody i światła sygnalizacji drogowej później zdołaj założyć konto na Rockstar Social Club.
5. Spróbuj odpalić grę, aby zagrać w singla, który jak logika nakazuje powinien działać w trybie offline.
6. Singiel nie działa, bo wymaga połączenia z serwerami Rockstara, które też nie działają.

No ale za darmo, więc nie narzekam w sumie xD

#gtav #epicgames
  • 26
  • Odpowiedz
Pirata to dłużej ściągasz jak grasz tam jest treści na 8h rozgrywki, to nie stary dobry San Andreas, dla Suckstar teraz liczy się tylko hajas, dali gta za darmo bo tam ceny są z kosmosu i liczą, że im sie zwróci w kartach.
  • Odpowiedz
  • 32
@Shmoikel rekord speedrun by grę skończyć to 5h 42m, prawie 6 godzin. Rekord na 100 procent to prawie 10 godzin. A dla ciebie tam jest treści na 8 godzin? Weź może zacznij streamować jak jesteś taki dobry
  • Odpowiedz
  • 0
@lubelskikabanos ty chociaż mogłeś zainstalować grę, w moim przypadku po dodaniu gry do konta jak otwieram epic game luncher to żadna zakładka nie działa bo serwery śpiewają barkę od kilku dni.
  • Odpowiedz
  • 9
@lubelskikabanos tak samo z filmami. Miej wykupione HBO GO, Netflix, Amazon Prime. Filmu nie ma nigdzie, jest na torrentach i na Playerze za 18 PLN. Ok, kup na Playerze, płatność poszła film dalej niedostępny. Ok jest po wylogowaniu i zalogowaniu na TV (trzeba zalogować się na komputerze przez specjalnego linka i wpisać kod w TV, udało się). Aplikacja na telewizorze się wykracza przy próbie włączenia filmu, na telefonie nie da się włączyć
  • Odpowiedz
@lubelskikabanos: rockstar jest #!$%@?ęty. Kiedyś jak wyszło GTA IV to sobie kupiłem oryginał, myślę zajebiście. Ale nie miałem internetu jeszcze w domu wtedy i oczywiście nie mogłem tego gówna uruchomić. no i po 2 tygodniach i tak grałem na piracie xD nigdy nie wydam już grosza na grę od rockstar
  • Odpowiedz