Wpis z mikrobloga

Mireczki. Mirunie. Co mam zrobić?

Facet miał przespawać mi łapy do foteli recaro aby pasowały do mojego samochodu. Miał to zrobić przy okazji innych prac przy aucie ojca. Totalnie dodatkowo. Na mój chłopski rozum to 1-2h roboty. Robiąc idealnie 2-4h z poprawieniem mechanizmów.

Ojciec odbierał dzisiaj swoje auto, a fachowiec zarządał 1500 zł za przyspawanie 4 łap trzymających fotel x2.

Ile by nie wyszło wypadałoby, aby zadzwonił i spytał czy godzę się na taką cenę czyż nie? Blacharz utrzymuje, że spędził nad tym 3 dni robocze.

Za fotele recaro x2 zapłaciłem 500 zł. Za przespawanie (poprawienie już gotowej przeróbki) 1500 zł!

Co mam zrobić? Nie zgodziłem się na tak drogie poprawki. Jeśli nie zapłacę nie wyda mi foteli. Mam kazać mu to odspawać, to pewnie popsuje specjalnie cały mechanizm (,) Czy przed wykonaniem usługi nie powinien najpierw skonsultować kosztów naprawy?

#carboners #kiciochpyta #januszebiznesu
CzYczer - Mireczki. Mirunie. Co mam zrobić?

Facet miał przespawać mi łapy do fotel...

źródło: comment_1589728328Q4Nk4gmPZID4iD4xglQpwL.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@stefan_pmp: Nie, ale podczas rozmowy jasno było powiedziane, że mają na to rzucić okiem, gdyż nie wiadomo ile to będzie kosztowało.

Moja wina, że nie podpisałem jakiejś umowy. Byłem tam przy okazji podmiany siedzeń z innego egzemplarza, a te do poprawek zostawiłem(nie miałem jak ich zabrać, miał je naprawić ktoś inny). Od słowa do słowa wyszło, że może się tego podejmą.
  • Odpowiedz
@Dejwid1: wiedział od jakiego auta. Kurła za 1500 zł to bym sobie inne siedzenia kupił które by od razu pasowały. Te które kupiłem muszę jeszcze oddać do tapicera. (2szt za 500 zł w szarej skórze na bokach vs 8 spawów pod siedzeniem 1500 zł)
  • Odpowiedz
@CzYczer: ta 3 dni robił chyba 1 dzien cięcie i spawanie, drugi dzien schniecie podkladu, trzeci dzien schniecie lakieru xD U mnie blacharz za naprawę 4 elementów (2x drzwi-wspawanie dołów, klapa bagażnika-też wspawanie dołu i wyprostowanie błotnika) + dwie poprawki budy powiedział 1500, a opinię ma dobrą, więc do tanich też nie należy
  • Odpowiedz