Wpis z mikrobloga

Ja naprawde mam co robic zamiast nagrywac jescze ekologiczne piosenki. Dajcie jakis pomysl, bo nie wiem co odeslac tej kretynce.


@smutny_kojot: czego was uczyli w szkole, przecież to każdy to zna ¯\_(ツ)_/¯
Pawel993 - > Ja naprawde mam co robic zamiast nagrywac jescze ekologiczne piosenki. D...
  • Odpowiedz
@smutny_kojot: Moja córka zrobiła zdjęcie z jakieś lunety widokowej.
Mówię Jej, fajna planeta.
Przerobiła zewnętrzne tło.
Teraz to DRUGA Ziemia z odległej przestrzeni.
Wszystko da się zrobić.
Piosenka, może być krótka, byle coś tam w
  • Odpowiedz
Ale ty jesteś smutny i mały. Aż się dziwie skąd wiedziałeś gdzie włożyć


@Amerykanski-Naukowiec: Ja nawet rozumiem krytykę od jakichś sfrustrowanych wykopków - niedoszłych lub niespełnionych rodziców, ale na Boga, pojechał mnie koleś, który ma 99 proc aktywności pod tagiem #przemcel.
Miejcie litość XDDDDDDD
  • Odpowiedz
@smutny_kojot zszokuje tu wszystkich i opa, ale nauczycielka nie wymyśla sobie programu z dupy, widocznie wymyślenie piosenki było w programie nauczania z MEN :) a forma nagrania wymaga z epidemii. Nauczyciele są ciągle rozliczani z tego jak realizują podstawe programowa.

Na początku przeczytałam, że twoje dziecko ma 4 lata i pomyślałam, że ktoś jest chory na głowę. Ale serio 10 lat i nie możesz z nią usiąść i fajnie coś potworzyc,
  • Odpowiedz
@Pirat_Brodacz: ja jak miałam 10 lat to sama prowadziłam audycję radiową na komputerze XD puszczałam piosenkę z winampa potem nagrywałam swoje wiadomości pogodę i robiłam wstawki pomiędzy utworami miałam nagrane na płytce chyba 12h tej mojej gadaniny i sama ogarnęłam sobie mikrofon i program do nagrywania i robiłam to DLA ZABAWY a twoja córka to ile ma lat? XD
  • Odpowiedz
@smutny_kojot Z pracy domowej bez Twojej dużej pomocy ogarnie, że własnoręczna praca jest lepsza i daje w dłuższym czasie więcej satysfakcji niż jak ktoś zrobi ją za nią, a ona się tylko podpisze. Z

samego tematu ekologicznego wyniesie zaś to, że jak Ty, ja i 90 proc. Mireczków będziemy gnić w ziemi, to ona i jej wnuki będą miały planetę zdatną do życia.
  • Odpowiedz