Wpis z mikrobloga

Co propaganda skrajnej prawicy przygotowała z okazji nowego filmu braci Sekielskich? Tym razem jest to fałszywy rodowód reżysera "Zabawy w chowanego". Ojcem Tomasza jest Krzysztof Sekielski, a nie funkcjonariusz stalinowskiej bezpieki Józef Światło (ten po lewej), co można sprawdzić w kilka minut. Ciemny, ogłupiony przez Kościół lud jednakże wszystkie te kłamstwa kupuje.

#bekazkatoli #bekazprawakow #neuropa #zabawawchowanego
PreczzGlowna - Co propaganda skrajnej prawicy przygotowała z okazji nowego filmu brac...

źródło: comment_1589712007Uf1bsmYarODIsVVQV65Nnf.jpg

Pobierz
  • 87
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NdFeB: Problem opozycji polega na tym, że tak bardzo nie mogą uwierzyć, że PIS stał się wybawieniem dla milionów najuboższych, że negują istnienie tych milionów i nie mogą uwierzyć że takie rzeczy jak trybunał, izba dyscyplinarna, TSUE czy lista trójki gó..o znaczą dla kogoś kto kiedyś posyłał głodne dziecko do szkoły a teraz ma więcej socjalu...
  • Odpowiedz
@PreczzGlowna: To konto jakiegoś kolejnego agitatora bo już widzę któryś raz je na screenach i kolejny raz przy wypominaniu komuś pochodzenia xD Poza top beka w XXI wieku, w kraju po zaborach i wojnach wypominanie komuś pochodzenia, kek.
  • Odpowiedz
@PreczzGlowna: ja nie rozumie dlaczego lewaków tak boli ten kościół ja jestem ateistą, nie misjonarzem i w związku z tym mam #!$%@? na to w co inni wierzą. Natomiast posiadające wyższość moralną (tak twierdzą), wykazują się skrajną ultra nietolerancją.
  • Odpowiedz
A w Polsce mamy coś takiego? Nie znam ani jednego przypadku.


@majk90: Ja znam takie przypadki.Popularne wśród katolików pochodzenia romskiego. To podobno część ich kultury.
  • Odpowiedz