Wpis z mikrobloga

Co propaganda skrajnej prawicy przygotowała z okazji nowego filmu braci Sekielskich? Tym razem jest to fałszywy rodowód reżysera "Zabawy w chowanego". Ojcem Tomasza jest Krzysztof Sekielski, a nie funkcjonariusz stalinowskiej bezpieki Józef Światło (ten po lewej), co można sprawdzić w kilka minut. Ciemny, ogłupiony przez Kościół lud jednakże wszystkie te kłamstwa kupuje.

#bekazkatoli #bekazprawakow #neuropa #zabawawchowanego
PreczzGlowna - Co propaganda skrajnej prawicy przygotowała z okazji nowego filmu brac...

źródło: comment_1589712007Uf1bsmYarODIsVVQV65Nnf.jpg

Pobierz
  • 87
  • Odpowiedz
@pokyw123: O cie #!$%@? jaki fikołek XDXDXDXD
HAHAHAHAHAHA ale mi zrobiłeś dzień XDXDXD
Czyli tvp robi na zamówienie ramówkę, bo dostali 2mld z budżetu to ok. Siekielski za kasę ze zbiórki robi film o pedofilach w kościele a Latkowski o pedofilach wśród celebrytów za kasę tvp nie są ok, bo to na zamówienie?
Jesteś pedofilem?
  • Odpowiedz
@pokyw123: Zapytam wprost... Czy jesteś upośledzony? Mówiąc teza sugerujesz że może ktoś tam kogoś oczernił bezpodstawnie? Nic takiego nie było. Do czego ty w ogóle chcesz mnie przekonać czy innych pisząc te brednie?
  • Odpowiedz
@majk90: Prosisz się o pozew. Kiedy twoja stara przestanie się puszczać? jaki fikolek.? Napisałeś że wszyscy robia pod tezę programy bo ktos je zamawia. Więc ci napisałem że skoro taki jesteś wyrozumiały to znaczy że rozumiesz to że tvp robi co robi. Zaorales sam siebie
  • Odpowiedz
@pokyw123: COOO XD ??
Na więcej Cie nie stać? Pociski na "starą" i "starego"?
Jesteś prymitywną, bezrozumną jednostką ,bezcelowo zużywającą powietrze, przez pomyłkę nazywaną osobą.
Jeśli masz prawa wyborcze, to powinieneś je stracić.
Pozew?
Proszę bardzo.
Skoro uważasz że robienie materiałów o pedofilii jest złe, to albo jesteś debilem albo dzieciojebcą.
  • Odpowiedz
@pokyw123: To tu nie rozumiesz. Na siłę ciągniesz temat tego że to opłacony atak na kościół katolicki. Sugerujesz jakoby czymś złym było zbierać pieniądze w określonym celu. W tym przypadku na produkcję filmu o pedofilii w kościele. Nikt tam nie kłamie i są dane fakty. Skoro tyle osób wsparło produkcję to znaczy że ten film był potrzebny czy się to tobie podoba czy nie
  • Odpowiedz
@pokyw123:

Hipokryzja


Hipokryzja to być instytucją pretendującą do wyznaczania norm etycznych i jednoczesnie pozwalać by swoi członkowie bezkarnie dopuszczali sie bezecenstw na wiernych.
Samorządy prawnicze, lekarskie czy dziennikarskie bez ceregieli wyrzuciliby taką czarną owcę ze swojej organizacji a taki iskup co najwyzej przeniesie 'klopotliwego' do innej parafii, udając ze problemu nie ma.
Zjawisko powinno zostac wyrugowane dla dobra wiernych i samego kościoła jako instytucji. Jesli nic sie nie zmieni, kosciol
  • Odpowiedz
@asdfghjkl: Nie mówię że klamie. Mówię o tym że to jest na zlecenie bo ktoś za to zapłacil. Ty z tym walczysz co jest faktem a mi mowisz że ja neguję fakty? W którym miejscu? To ty wiedząc że sekielski zajął się tematem zaczynając od zbiórki mówisz że jest to obiektywne. Poza tym masz maturę od giertycha i nie wiesz co to teza. Nie stać cie na rozmowę że mną
  • Odpowiedz
@pokyw123: Ale co ma być obiektywne? W sensie ma się doszukiwać "dobrych stron" w czynach pedofilskich? Albo na koniec dodać że nie jest źle bo kościół to też Caritas? ( ͡° ͜ʖ ͡°) czy ty siebie słyszysz? Fakty są obiektywne. W kościele są pedofile w sutannach i co gorsze ich przełożeni wiedza o tym i robią wszystko żeby to ukryć. To jest obiektywne
  • Odpowiedz
@asdfghjkl: moja uczciwość nie pozwala mi demaskować tylko jednej grupy ludzi. Dokument powinien dotyczyć wszystkich, niezależnie od zawodu. Sekielski zrobił coś takiego jakby nakręcił film o tym że tylko księża przejeżdżają na czerwonym s że obok przejeżdżał ktos jeszcze to jego nie interesuje
  • Odpowiedz
@pokyw123:
Sam jestem członkiem jednego z nich i dobrze rozumiem, ze lepiej pozegnac sie z jednym kolegą niz ryzykowac utrate budowanego latami prestizu i zaufania spolecznego calej organizacji. Nie po to prowadzi się selekcję by potem tolerować obecność tych ktorzy sie w ogole nie nadają.
  • Odpowiedz