Wpis z mikrobloga

Co propaganda skrajnej prawicy przygotowała z okazji nowego filmu braci Sekielskich? Tym razem jest to fałszywy rodowód reżysera "Zabawy w chowanego". Ojcem Tomasza jest Krzysztof Sekielski, a nie funkcjonariusz stalinowskiej bezpieki Józef Światło (ten po lewej), co można sprawdzić w kilka minut. Ciemny, ogłupiony przez Kościół lud jednakże wszystkie te kłamstwa kupuje.

#bekazkatoli #bekazprawakow #neuropa #zabawawchowanego
PreczzGlowna - Co propaganda skrajnej prawicy przygotowała z okazji nowego filmu brac...

źródło: comment_1589712007Uf1bsmYarODIsVVQV65Nnf.jpg

Pobierz
  • 87
  • Odpowiedz
Przecież Józef Światło uciekł do Berlina zachodniego i w radiu Wolna Europa obnażał kulisy funkcjonowania polskiego aparatu bezpieczeństwa wewnętrznego.
  • Odpowiedz
@majk90: Chodzi o to że jeśli zapałce ci za zrobienie filmu o czymś to nie możesz wziąć za to ode kasy i przynieść filmu z którego wychodzi ze są pedofile w kościele ale wśród dziennikarzy jest ich więcej
  • Odpowiedz
@pokyw123: Sekielski od początku mówił, że zrobi film o pedofilii w kościele. Nie oglądałem i nie obejrzę ani jednego bo brzydzę się tym tematem.
Tak samo postąpił Latkowski ze środowiskiem aktorskim/celebryckim
Obydwu chwała za to.
Nie widzę nic złego w tym, że każdy z nich, osobno dostał kasę ze wykonanie roboty i że zajęli się pojedynczymi "branżami".
Zboczenia trzeba piętnować, szczególnie w tak opiniotwórczych środowiskach jak kościól czy celebryci.
Nie
  • Odpowiedz
@pokyw123: na zamówienie czy nie czy zmienia to coś? Czy taki fakt sprawia że treści przedstawione w filmie są nieprawdziwe a pedofilia nie istnieje? Nie wydaje mi się. Produkcja filmu wymaga pieniędzy. Nikt by tego nie zasponsorował z przyczyn oczywistych także konieczna była zbiórka publiczna.
  • Odpowiedz
@asdfghjkl: Istnieje. Tylko to jest nagonka na kk. Temat jest chwytliwy. Kiedyś były artykuły o tym że dziewczyny z domu dziecka dawały za kasę albo w gdansk że sędziowie przychodzili do burdelu i bili dziewczyny. No i co?
  • Odpowiedz
@pokyw123: No i to że możesz nakręcić film o sędziach. Zrób zbiórkę i pewnie znajdziesz chętnych. Można nakręcić film ogólnie o pedofilii ale takich filmów było już wiele i film o wszystkim będzie filmem o niczym. Sędziowie tak nie bulwersują bo nie pełnią takiej roli jak kościół. Jesteś duży. Powinieneś rozumieć takie rzeczy ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@asdfghjkl: wszyscy są rowni wobec prawa więc powinno bulwersowac tak samo. Z kk jest taki temat że ludzie lubią patrzeć na złe rzeczy u lepszych od siebie. Dlatego bardziej ich interesuje rozwód majdana niz sprzątającej pani z pracy
  • Odpowiedz
@pokyw123: Brzmisz jakby twoja retoryka była w stylu "kościół nie jest zły" bo gdzie indziej też są pedofile. Kościół ma szczególną rolę w społeczeństwie i pedofilia tam jest wyjątkowo bulwersująca. Myślę że nie samą pedofilia a to jak ta organizacja działa żeby za wszelką cenę chronić dewiantów. Co o każdym mają filmy kręcić? Co następne? Pedofilia w górnictwie i przemyśle rybnym?
  • Odpowiedz
@asdfghjkl: ponieważ kościół ma specjalna rolę to dlatego każdy szuka tam problemu. Lewaki widzą w tym filmie dwa przypadki pedo i już walą w cały kościół. Jak jest dwóch zamachowców islamistów to mówią że nie można generalizować. Hipokryzja. Kościół to jest jak najlepsza dupa w szkole że każda gruba brzydka laska chce ją obgadać.
  • Odpowiedz
@pokyw123: Zasłużyli sobie na to. Mają efekty tego do czego dążyli. Chęci zdominowania każdego elementu życia. Po prostu mówi się głośno o faktach. Nikt nic kłamać nie musi bo fakty mówią same za siebie że to ogranizacja zdegenerowana do szpiku kości. Mówię organizacja bo ja oddzielam potrzebę wiary u człowieka od kościoła jako instytucji i do wiary jako takiej nic nie mam
  • Odpowiedz
@pokyw123: No to mam dla Ciebie złą wiadomość. Zasadniczo wszystkie media tak działają.
Dziennikarze WSZYSTKICH stacji dostają tematy, albo wynajdują tematy za których prowadzenie dostają wynagrodzenie.
Przykro mi.
  • Odpowiedz
@pokyw123: Jaka tezę. To nie teza a fakty. Film nie celuje w zniszczenie wiary tylko obnaża kościół jako instytucje. Nawet nie potrafią wydalić ich z kościoła i ukrywają po parafiach żeby dalej mogli krzywdzić ludzi. Jakim degeneratem trzeba być żeby uważać że to jest normalne?
  • Odpowiedz