Wpis z mikrobloga

Mamy 14 chętnych osób więc możemy powoli zająć się organizacją 1 wykopowego pucharu Speedway Challenge 2020 ( ͡° ͜ʖ ͡°). Odbędą się 3 rundy, każda będzie się składać z fazy zasadniczej (tabela 12,13 lub 20 biegowa w zależności od ilości osób w danym turnieju), barażu (miejsca 3-6 po fazie zasadniczej) i finału (miejsca 1-2 po fazie zasadniczej, miejsca 1-2 z barażu).
Ilość punktów zdobytych w turnieju=ilość punktów wpisanych do klasyfikacji generalnej (punkty z biegów barażowych nie będą wliczane). Kwestie techniczne: ja będę hostował każdy bieg i zapraszał do niego odpowiednie osoby wg. tabeli biegowej, punktacje będę wrzucał po każdej serii, spróbuję ogarnąć jakiś stream żeby każdy mógł śledzić zawody na bieżąco nawet jeśli nie startuje w danym biegu (mam nadzieję że uda mi się to ogarnąć, jeśli ktoś ma jakieś protipy dotyczące streamingu ekranu smartfona to chętnie poczytam :D). PIERWSZA RUNDA ODBĘDZIE SIĘ WE WTOREK, 19 MAJA O GODZINIE 21. W ankiecie pod postem głosujemy na tor na którym będziemy się ścigać, innych torów nie mam odblokowanych. Proszę każdego o potwierdzenie w komentarzu swojej obecności. Wołam zgłaszających się z poprzednich postów i zapraszam wszystkich z tagu #zuzel do uczestnictwa, są jeszcze miejsca. @wojtekgumis @diarrhoea @Ziner @porgomcja @Komisarz_Ryba @WasNaKolanie @BogdanBonerEgzorcysta @slimocb @HonyszkeKojok @nabalama @michal_azotow @casperod @Etyo
Pobierz TraktorTom - Mamy 14 chętnych osób więc możemy powoli zająć się organizacją 1 wykopow...
źródło: comment_1589658937qNKdtFo7ED9sz2jIejJWPz.jpg

Tor 1 rundy (19.05.2020 g.21

  • Leszno 5.9% (2)
  • Wrocław 17.6% (6)
  • Częstochowa 11.8% (4)
  • Zielona Góra 8.8% (3)
  • Gorzów Wielkopolski 17.6% (6)
  • Lublin 17.6% (6)
  • Grudziądz 8.8% (3)
  • Rybnik 8.8% (3)
  • Wolverhampton 2.9% (1)
  • Malilla 0% (0)

Oddanych głosów: 34

  • 34