Wpis z mikrobloga

Tutaj lvl 27 i witam przegrywową brać. Historia standardowa, czyli:
* urodzony w małej wsi na zadupiu
* nadopiekuńcza matka i ojciec alkoholik
* w szkole dobrze się uczyłem a przez to popychadło w gimbazie (za wszystkich robiłem zadanie domowe z matmy)
* szkoła średnia nic się nie zmieniło
* brak kwadratowej szczęki, hunter eyes, itp.
* o ile sobie przypominam to nigdy nawet nie trzymałem dziewczyny za rękę
* studia próbowałem być dynamiczniejszy i wychodziło ale i tak w większości ludzie bez pasji, dla papieru i z dupami
* byl beniz w wedżajnie ale tylko u div
* diagnoza schizofrenia paranoidalna po 3 semestrze studiów
* prawa jazdy do teraz nie mam
* studia skończyłem i 3 semestry za granicą ale pracy po studiach znaleźć nie mogłem
* rok wegetacji w domu rodzinnym po studiach i staż za 997 zł/miesiąc
* doktorat na #!$%@? uczelni
* test aspiequiz wykazał 154 pkt autystyczne (masz więszkość cech Aspie)
Teraz po 3 latach aplikowania za granicę dostałem stypendium na doktorat w Niemczech. Czytanie tagu bardzo mnie motywuje do życia i powoduje wstręt do kobiet razem z tagiem #p0lka. Hobby: podróże i języki obce, kiedyś sztuki walki.
#przegryw
  • 14
  • Odpowiedz
@el_burrinho z jednej strony wykształcony, z drugiej łykający blackpill i hejt na polskie kobiety. Mam nadzieję, że dzięki studiom nie uwierzyłeś, że jesteś inteligentny, bo jak widać- najglupsi potrafią je skończyć.
  • Odpowiedz
z jednej strony wykształcony, z drugiej łykający blackpill i hejt na polskie kobiety. Mam nadzieję, że dzięki studiom nie uwierzyłeś, że jesteś inteligentny, bo jak widać- najglupsi potrafią je skończyć


@BogIstnieje: ty powaznie to piszesz? akurat wlasnie wyksztalsony czlowiek predzej lyknie blackpilla, dla glupich prawda jest zbyt bolesna
  • Odpowiedz
@kfiatek_na_parapecie: Jestem zwolennikiem doboru naturalnego. Jeśli chodzi o relacje to ludzie nadal są zwierzętami. Nie miałem biologii na studiach a algorytmy genetyczne i bardzo pasuje podstawowa zasada działania: "Największe szanse na przekazanie genów do kolejnego pokolenia ma osobnik z najwyższą wartością funkcji przystosowania". W życiu jest tak samo...
  • Odpowiedz
@barbara-szota: PS2. Byłem w Niemczech i mój kumpel Lars gadał mi to i owo. Siedział w forach dla PUA i gadał że Niemki to jedne z trudniejszych różowych (trudniejsze są tylko kobiety z krajów arabskich właściwie) i mają wysokie wymagania co do partnera. Za to p0lki są raczej łatwe, sam miał różową z Czech
  • Odpowiedz