Wpis z mikrobloga

@pyroxar: Tak, przyznaję, Aleksandr Skriabin jest moim idolem. Czy szanowny pyroxarze raczyłeś zacząć czytać poważne opracowania z historii religii, czy dalej ograniczasz się do pieprzenia kocopołów i lektury memów Katolicyzmu Zakłamanego?
  • Odpowiedz
@OjciecMarek: po co czytać jakieś wypociny akademików skoro można po prostu napisać:

badania naukowe mnie nie interesuja

plus:

wole aksjomaty


I cyk, palenie marrano na stosie oraz prześladowanie hindusów w Goa to "walka ze złymi zwyczajami", pora na chwalenie pedofilii i linuxa.
  • Odpowiedz
tak, wciąż studiuje memy historyczne

@pyroxar: Aha, czyli książki wciąż przerastają, nie mogę powiedzieć, bym był specjalnie zaskoczony. Twój komentarz, w którym nawet nie rozpoznałeś nawiązania do Ecce homo i z miejsca uznałeś, że Nietzsche jest moim idolem jest tego dowodem ( ͡° ͜ʖ ͡°). A wszystko to pod muzyką imć Fryderyka.

Ehh, @Brzytwa_Ockhama - tęsknię, w porównaniu do szanownego pyroxara to Ty zawyżałeś poziom Wypieku ;__;.
  • Odpowiedz
mało to błędów rozumowych lewizna popełnia?


@pyroxar: popełnia jak wszyscy — problem jest taki, że Ty nie umiesz ich wskazać, tylko wrzucasz w kółko te same obrazki (najbardziej mi się podoba to o Cauchym i o tym jak powinno się dowodzić w matematyce) bez związku z tym, co komentujesz
  • Odpowiedz
Szanowny @niedoszly_andrzej: akurat tak się składa, że prawdę (wiedzę pewną i nieodwołalną) można zdobyć tylko przez aksjomaty, nie z doświadczenia. #filozofia Kant, krytyka czystego rozumu, polecam się zainteresować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
"Rozum ludzki w pewnym dziale swoich poczynań wystawiony jest na ten szczególny los, że trapią go pytania, których nie może odrzucić, gdyż zadaje je mu jego natura, ale na które nie może też odpowiedzieć, gdyż
  • Odpowiedz
@pyroxar: jakie aksjomaty pozwoliły Ci stwierdzić, że apologetyczne memy to najlepsze i najbardziej rzetelne źródło wiedzy o historii religii i, że prześladowanie marrano i hindusów w Goa to była walka ze złymi zwyczajami?

Najbardziej mnie rozbawiło w tej nitce zarzucenie marrano permisywizmu gdzie religia żydowska była jeszcze bardziej sztywna niż katolicyzm ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
Szanowny @niedoszly_andrzej: widzę, że walenie chochoła jest w Tobie silne. Nic takiego nie powiedziałem, ale widzę, że humor (zaprzeczenie metafizycznej ważności tego, z czego się śmiejesz) jest w Tobie dość silny. Wal chochoła dalej, tylko sam siebie nie uderz.
pyroxar - Szanowny @niedoszly_andrzej: widzę, że walenie chochoła jest w Tobie silne....
  • Odpowiedz