Wpis z mikrobloga

Ale bym #!$%@?ł tym wszystkim pseudoblogerom piszącym blogi o brodach i zaroście. Chciałem się dowiedzieć czy mogę jakoś polepszyć swój żałosny zarost i oto rady jakie są pisane przez tych zjebów:

1. Spij(Twoja broda rośnie kiedy śpisz) - zajebista rada już wcielam w życie. Ja jestem debilem i nie spałem od 2 miesięcy po prostu.
2.Jedz białko i warzywka- tak samo zajebista porada. Od dwóch miesięcy niczego nie jadłem. To pewnie przyczyna
3. Ćwicz - Przed lockdownem ćwiczyłem od 2 do 4 razy w tygodniu. Nic to nie zmieniło. Zajebista rada panie bloger
4. Daj brodzie czas/pracuj nad zarostem/zostaw brodę w spokoju - no może jakby mi #!$%@? coś rosło to ta rada miałaby sens a ja bym nie czytał tego wpisu?

#broda #zarost #niebieskiepaski ##!$%@?ćpseudoblogerów
  • 11
  • Odpowiedz
@olcayn: albo ci broda urosnie - a jesli tak, to juz nic latwiejszego ci sie w zyciu nie przytrafi, bo rosnie sobie sama
Albo ci nie urosnie - bo takie masz geny, taki rozklad mieszkow wlosowych itd itd. Z wlosem, jak jiz jest, to cos tam mozesz podzialac, ale na gestosc mieszkow to nie poradzisz. Wiec jesli masz jakis, powiedzmy, niefajny, rozklad, to taki juz bedzie.
Na tempo rosniecia wplyw.mozesz
  • Odpowiedz
@olcayn: zaczekaj miesiąc i się zobaczy czy coś z tego będzie. Na porządna brodę musisz czekać 3 miechy lub dłużej zależy jak ci szybko zarost rośnie. Jeżeli masz plackowaty zarost to gowna bata nie ukręcisz a jeśli masz koper to zostaw na pewno lepszy niż łoniaki i placki.
  • Odpowiedz
@slapdash: No to jak #!$%@? mogę zrobić to po co są te wpisy na które tylko zmarnowałem czas. Ja nie winie ich przecież za to że mi broda nie chce rosnąć. Ja mam pretensje bo piszą #!$%@? nic niezmieniające artykuły. To tak jakby na pytanie "Jak polecieć na marsa" blogerzy zamiast odpowiedzieć: "no nie da się znajdź se inne zajęcia" odpowiadali żeby uczyć się matematyki, dużo spać i zdrowo jeść.
  • Odpowiedz
@olcayn: Ja miałem dziury w zaroście na policzku. Wszędzie rosło, tylko policzki omijało. Szukałem info na necie i bardzo polecano witmine A i B. Wszedłem na KFD, zamówiłem i po około 1.5 miesiąca coś tam na policzkach zaczęło się pojawiać. Zmieniłem też trochę nawyki żywieniowe na lekko zdrowsze.
  • Odpowiedz