Wpis z mikrobloga

Warto obserwować ogłoszenia ze schronisk choć to chyba dosyć oczywiste. Często pojawiają się posty grzecznościowe np na fanpage'ach na fb no i w schroniskach rezydują nie tylko stare psiaki ;)
  • Odpowiedz
@rysiwnuk to chyba bez znaczenia które. Wolontariatowałem w dwóch i dla mnie zupełnie bez znaczenia by było z którego adoptuję, raczej szukałbym konkretnego "egzemplarza". No w schronisku jest ten plus, że możesz przyjść, spędzić z burkiem trochę czasu i zdecydować czy się charakterologicznie zepniecie. Imo najlepsza opcja szukania towarzysza na całe życie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jaszczur13: Ja w Rudzie Śląskiej poszedłem na spacer 3 razy z Burkiem, zdecydowałem się po tygodniu i już go nie było :((( Myślałem, że ktoś zadzwoni ze schroniska i poinformuje, jakieś pierwszeństwo czy coś jest... Szkoda, ale szukam dalej i się nie poddaję :)
  • Odpowiedz
@Peter_Mountain: A dawałeś znać w schronisku, że jesteś poważnie zainteresowany adopcją i pytałeś czy mogą Ci dać tydzień na przemyślenie tego? Jeżeli tak, i mimo to go pozwolili adoptować innej osobie no to kiepsko. Z drugiej strony schroniska raczej próbują cały proces jak najbardziej przyspieszyć bo póki co stale dopływają nowe psiaki ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz