Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 33
Sorry Mietek, unsub. Nazwałeś mnie nazistą i sugerujesz, że bym nap......lał Żydów. Tymczasem ja w przeciwieństwie do Ciebie nigdy nie oceniałem Cię na podstawie twoich poglądów, a podejrzewałem, że masz je skręcone w lewo. Nigdy mi to nie przeszkadzało. Bo czemu miałoby? Tworzyłeś fajny content. Teraz stałeś się zwykłym cymbałem. Srał pies Konfederację. Nie jestem jej członkiem ani najwierniejszym fanem. Nie wszystko mi się tam podoba. Obraziłeś mnie presonalnie nazywając mnie nazistą. #konfederacja #youtube #chamstwo #4konserwy #mietczynski #twitter
Pobierz Qba1996 - Sorry Mietek, unsub. Nazwałeś mnie nazistą i sugerujesz, że bym nap......la...
źródło: comment_1589493434Dy9OqSjgpcRn3PSuA0vwQm.jpg
  • 11
@Qba1996 jakby nazwanie kogoś nazistą w dzisiejszych czasach miało jakiekolwiek znaczenie. W sumie przypomniało mi się jak z dziesięć lat temu czytałem jakiś internetowy komiks i autor pisał że czytanie jego twórczości z włączonym adblockiem jest gorsze od bycia Hitlerem. To chyba był ten słynny efekt motyla.
@Qba1996: No na pierwszy rzut oka to jego tweet wygląda na wysryw, ale mówiąc szczerze, to prawdopodobnie bait na najgłupszych z kuców, na który sam dałem się złapać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bo zobacz, sam zaznaczył, że tweet chroni wolność artystyczna, więc jeśli masz do Miecia sprutę o ten tweet, a podoba Ci się też rap Korwina, w którym mówi o mordowaniu socjalistów, to wychodzisz na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@muzzykalny: no na miejscu Korwina nie mówiłbym takich rzeczy. Czy rap mi się podoba. Trudno powiedzieć. Śmieszne to było. Czy tweet chroni wolność artystyczna? Uważam, że każdy ma prawo do swojej opinii, nawet jeśli jest skrajnie głupia, więc nie mieszałbym tu wolności artystycznej. Nigdzie też nie zabraniam wyrażać mu tego, nie skręcam hejtu na niego, nie nagrywam dissu wygadując niestworzone rzeczy wyglądając przy tym jakbym miał zaraz iść i pobić dissowanego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JanSebastianCadillac: przede wszystkim nie rozumiem ludzi, dla których są autorytetami. Nawet taki protest KOD. Ooo paczcie, Materna przyszedł. I co z tego? Czy to jest prawniczy autorytet? Albo ustrojowy? Nie słyszałem.