Wpis z mikrobloga

@Veyn: pewnie można by na analizie tego zjawiska doktorat zrobić ale sądzę, że między innymi to następstwo powszechnego szycia i rozdawania maseczek w lokalnych społecznościach. No i dotarły do nas bardzo tanie maseczki jednorazowe. Faktem pozostaje, że sprzedaż ucięła się z dnia na dzień i zostało mi około 1500 maseczek i wkrótce przecenię je ostro, żeby nie leżały. Może się jeszcze komuś przydadzą.
@arinkao: Jak będzie potrzeba, to uszyjemy nowe. To i tak nie był interes życia, tylko walka o utrzymanie zakładu, a nie chciałbym sprzedawać starych maseczek w przyszłym roku. Sam wolałbym nosić nowo uszyte i odkażone. Btw teraz szyjemy fartuchy z nadzieją, że kiedyś wrócimy do naszych zwykłych produktów...
@Matpiotr: Tak, jeden negatyw zachęca do dodania go innym, potem to już leci i wystarczy kilka aby kupujący sie zniechęcił. Po co ma kupować u kogoś z negatywami jak sa osoby które ich nie mają?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Matpiotr: nie wiem. Pewnie wszystko zależy od ilości a ja mam dopiero 100 ocen. Poza tym gdybym faktycznie nawalił, to bym siedział cicho a tak, to czuje się jednak trochę źle. Pakowalem te maseczki po nocach, żeby przesłać na czas. Odkażałem ozonatorem i cały zakład postawiłem w reżimie sanitarnym, żeby nikomu nie zrobić krzywdy. Kupiłem kilka masek od innych sprzedawców do porównania, żeby nie było, że liczę za drogo lub mam
@whitewolfik: ziom, nie przejmuj się. Negatywy są potrzebne na karcie sprzedawcy. Klienci czytają tylko negi. Jeśli neg jest z dupy to klient to zrozumie i masz plusika. Po drugie sprzedawca moze na nega odpowiedziec. To jest Twoje miejsce na reklame, nie #!$%@? tego. Każdy bedzie to czytał i to ma pokazac jak jestes zajebisty a ten kto wystawil nega jest #!$%@?
@whitewolfik: Szyjcie worki. To jest przyszłość. Masz zablokowany priv wiec muszę tu spamować.
Mi na maksa brakuje worków z materiału, odchodzi się od plastiku to jedno, drugie że worki są praktyczne.

1. Worek na przyprawy do zupy ze sznurkiem spożywczym, z materiały nieszkodliwego, wielokrotnego użytku. Dzieki temu liście, badyle i kulki (ziele, pieprz, jałowiec) nie latają w całej zupie i można je łatwo wyjąć i wywalić.
2. Ładne, oddychające worki na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@arinkao:

Gdzie się odwoływałaś?

Ja dostałem 'nie polecam' bez żadnego kontaktu po 4 miesiącach, 5/5 gwiazdek za zgodność z opisem, 4/5 gwiazdek za obsługę klienta (paczka wysłana w ciągu 24h, brak jakichkolwiek pytań od kupującego) i 4/5 gwiazdki za koszty wysyłki mimo, że był to paczkomat za standardowe 8,99zł..
Prośbę o usunięcie olał, na maile nie odpisuje, kpina.

Nie mogę przez to wystawiać ofert z wysyłką SMART