Wpis z mikrobloga

@makklejn: do tego modelu custom romu zakładam, że nie znajdziesz. Najlepiej zrobić root, Kingo Root najlepiej, bo raczej innej metody nie znajdziesz dla takiego wynalazku. To typowe chińczyki z tego okresu czasu, które miały dziwne podzespoły, które zalegały na magazynach. Jak już zrobisz root, to wywal śmieci, zainstaluj np. Greenifely (bo tam nie masz optymalizacji procesów jak w nowszych wersjach androida). Z tego co widzę to pamięci wbudowanej też mało, więc
  • Odpowiedz
@makklejn: skoro wywala Ci błąd z połączeniem serwera to może antywirus, albo router Ci blokuje. Spróbuj z wyłączonym antywirusem, bo czasami się to gryzie. Dawno nie robiłem nic dla takiego starszego urządzenia, więc nie pamiętam już procedury.

Jak zdobędziesz root, to pamiętaj, żeby wywalić śmieci z Kingoroot, a wgrać np. supersu czy coś sprawdzonego.
  • Odpowiedz
@Am61: zainstalowałem jakiś syf Kingoroot (nie Kingroot) i teraz pokazuje mi, ze dostęp do roota nie jest prawidłowo zainstalowany na tym urzadzeniu. Macie jakies pomysły co robić?
  • Odpowiedz
@Am61: Milion rzeczy próbowałem. W końcu wgrałem czysty ROM dla tego tableta i zainstalowałem dokładnie te same wersje aplikacji, które ma gość na filmiku. Kingroot wywalił błąd podczas rootowania, ale Root Checker wyswietlil mi info, że urządzenie jest zrootowane. Wtedy użyłem tylko SuperSuMe w wersji dokladnie tej samej co tez w tym filmiku. I smiga!!! :D Mam zrootowane urządzenie w koncu z takim SuperUserem jakiego chcialem. Pozdro i dzięki za pomoc
  • Odpowiedz
@istp: > zobacz jaki jest proc i zrób research na xda.

wystarczy, że procek będzie tam sam i można instalować rom od innego modelu i innego producenta?

@makklejn: chyba nie ma żadnego romu poza stockiem nie ma pod ten model nie?
  • Odpowiedz