Wpis z mikrobloga

#telefony #xiaomi
Świeżo po premierze. Co doradzacie?
Mi Note 10 Lite 6/64 czy Redmi Note 9 Pro 6/128? 1600zl vs 1400zl

Skłaniam się ku Mi10 note Lite ale 64gb to może być chyba trochę mało? No i nie przekonuje mnie czytnik w ekranie
  • 19
@TurekD: @PurpleHaze: mam tę samą zagwozdkę. Jeśli chodzi o bebechy to są te same telefony. Istotne różnice to wyświetlacz, czujnik odcisku palca i może trochę lepsze aparaty, a różnica w cenie to 200 PLN. I do MI dodają budsy więc różnicy w cenie praktycznie nie ma. Chyba sam sobie odpowiedziałem, że lepiej Mi Note 10 lite :)
@yorrick a w ogóle rozkminiałeś o co chodzi z terminami sprzedaży? Od 15ego tylko na mi home można zamówić i dostanie się słuchawki i 6msc na ochronę ekranu. Od 18ego niby jest przedsprzedaz we wszystkich oficjalnych sklepach typu rtveuro itd. I wtedy są słuchawki za 1zl dodatkowo (wtedy też chyba można wybrać opcję 128gb?). Oficjalna sprzedaż rusza za to 25 maja,bez dodatków. Czyli co jak zamówię np 15ego albo 18ego to dostanę
@ikar4: nie lubimy mediateka, natomiast moim zdaniem nie ma sie co pchac w xiaomi zaraz przy premierze. Poczekaj np na oferte amazonu i innych sprzedawcow, zaraz bedzie jakies promo, kupony itd.
@ikar4: poki co nic, ale historia xiaomi z mediatekiem, konczy sie szybciej niz zaczyna. Czesto gesto telefony nie dostaja wsparcia, zabijane sa brakiem updatow i zostaje kombinacja z custom romami, ktorych na mediateka brak.

Wiesz jak masz takie portfolio jak xiaomi, z tyloma modelami, po czym okazuje sie ze 95% z nich ma snapdragona a ledwie kilka modeli mediateka, to jasnym jest ze mniej osob bedzie pracowac nad bugami, updatami itd
@TurekD w sumie to nie za bardzo wiem w czym jest lepszy ten redmi note 9 pro od wydanego pół roku temu redmi note 8 pro. Ok ma mniejszą baterię o 500mah ale i tak dużą bo 4500. Poza tym w AnTuTu jest wyżej:D a pieniadz mniejszy
@yorrick: już #!$%@? dostaje, od tygodnia się zastanawiam jaki telefon kupić i stoję na rozdrożu - brać Redmi Note 8 Pro czy czekać na 9 Pro ()